Kategorijos
Papildoma informacija

Nuolat sekame viešoje erdvėje pasirodančius valstybinių ir privačių įmonių informacinius pranešimus, kompetentingas diskusijas, aktualius ekspertų pasisakymus ir kitas žinias, naujienas bei nuomones susijusias su karyba, medžiokle, žvejyba, gamtos apsauga, turizmu ir laisvalaikiu.

 

Stengėmės koncentruotai jas pateikti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje „Naujienos“ ir tikimės Jūsų nuolatinio dėmesio šiai nuolat atnaujinamai paskyrai. Nelikite nesužinoję aktualios informacijos ir Jūs. Skaitykite, komentuokite ir dalinkitės su kitais kariais, medžiotojais, žvejais, turistais, keliautojais ir aktyvaus profesinio būdo ar laisvalaikio mėgėjais , o mes pasistengsime pateikti tik aktualias ir naudingas naujienas.

 

Perskaitę naujieną ar naujienas nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „STRAIPSNIAI“ kur rasite įdomią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.ltskiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai,

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

amunicija.lt

Liūto „Cecilio“ sumedžiojimas Zimbabvėje

PaskelbtaAdministracija2015/07/300 KomentaraiNaujienos medžiotojams,

 

Pateikiame kelias detales apie „nesėkmingą medžioklę“, kurios metu buvo sumedžiotas garsus liūtas Cecilis.

 

Stomatologas iš JAV Minesotos valstijos Valteris Palmeris (Walter Palmer) sumokėjo apie  50,000 JAV dolerių už galimybę su lanku medžioti liūtus netoli Hwangoe nacionalinio Zimbabvės parko ribų. Medžiotojas iš JAV pasisamdė du profesionalius vietinius medžioklės vedlius, kurie labai gerai žinojo ne tik  Hwange parką, bet ir jo  prieigas.

 

Medžioklės eiga. Prie džipo buvo prijungtas masalas liūtams vilioti. „Viliojimas“ buvo pradėtas parko teritorijoje. Vienam liūtui „užsikabinus“ jis buvo išviliotas iš parko teritorijos ir sužeistas su strėle paleista iš lanko prieš tai įjungus šviesas žvėriui apšviesti.

 

Sunkiai sužeistas liūtas Cecilis buvo pervežtas į  atokesnę vietą ir pribaigtas ginklu. Jam buvo nupjauta galva, nuluptas kailis. Bedorojant laimikį, turtingasis medžiotojas iš JAV ir jo vedliai pastebėjo, kad liūtas dėvi GPS prietaisą ir bandė prietaisą sunaikinti, tačiau nesėkmingai.

 

Oksfordo universiteto mokslininkai, kurie GPS pagalba sekė liūto Cecilio elgseną ir taip rinko mokslinius duomenis pastebėjo, kad liūtas „paliko“ parko teritoriją ko ankščiau nėra padaręs ir yra įtartinai pasyvus.

 

Zimbabvės gamtos apsaugos specialistai, bendradarbiaujant su Oksfordo universiteto mokslininkais netruko surasti JAV medžiotojo vedlius, kurie detalei papasakojo medžioklės eiga ir dievagojosi „per vėlai“ pamatę ir supratę, kad medžioja „žymų“ žvėrį.

 

Pats stomatologas teigia, kad jis buvo šimtu procentų įsitikinęs, kad medžioklė visiškai „negali“, o gaunamos priemonės ir paslaugos atitinka sumokėtai sumai. Šiuo metu medžiotojas yra JAV, bendrauja elektroniniais laiškais, oficialūs kaltinimai jam nėra pareikšti nors ir Zimbabvės vyriausybė paprašė JAV "išduodi" medžiotoją įvykio tyrimui.

 

Bene šiuo metu pats garsiausias medžiotojas iš JAV yra ankščiau baustas už panašaus "stiliaus" medžiokles Kanadoje.

 

Parengta pagal pranešimus JAV spaudoje.

 

 

Nuotraukoje Valteris Palmeris

Palikti komentarą

Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.