Kategorijos
Papildoma informacija

Nuolat sekame viešoje erdvėje pasirodančius valstybinių ir privačių įmonių informacinius pranešimus, kompetentingas diskusijas, aktualius ekspertų pasisakymus ir kitas žinias, naujienas bei nuomones susijusias su karyba, medžiokle, žvejyba, gamtos apsauga, turizmu ir laisvalaikiu.

 

Stengėmės koncentruotai jas pateikti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje „Naujienos“ ir tikimės Jūsų nuolatinio dėmesio šiai nuolat atnaujinamai paskyrai. Nelikite nesužinoję aktualios informacijos ir Jūs. Skaitykite, komentuokite ir dalinkitės su kitais kariais, medžiotojais, žvejais, turistais, keliautojais ir aktyvaus profesinio būdo ar laisvalaikio mėgėjais , o mes pasistengsime pateikti tik aktualias ir naudingas naujienas.

 

Perskaitę naujieną ar naujienas nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „STRAIPSNIAI“ kur rasite įdomią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.ltskiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai,

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

amunicija.lt

Miškuose didelis gaisro pavojus

PaskelbtaAdministracija2015/08/240 KomentaraiNaujienos kariams,Naujienos medžiotojams,Naujienos keliautojams ir turistams,

Vyraujanti sausra neramina miškininkus ir valstybės saugomų teritorijų darbuotojus. Aplinkosaugininkai kartu su ugniagesiais ir miškininkais bando užkirsti kelią nelaimėms ir vykdo akciją „Atliekų deginimo prevencija“. Kelmės rajono savivaldybės administracija esant IV miškų gaisringumo klasei uždraudė fiziniams asmenims lankytis ir važiuoti transporto priemonėmis miškuose ir durpynuose, kol bus paskelbta žemesnė miškų gaisringumo klasė.

 

Apie tai, kad miške draudžiama lankytis, įspėja specialiai pastatyti ženklai. Gaisrams kilti palankiu laikotarpiu draudžiama naudotis atvira ugnimi (kurti laužus, deginti šiukšles), mėtyti miške ir arčiau kaip 50 metrų iki jo ribos neužgesintus degtukus, nuorūkas ir kitus daiktus, galinčius sukelti gaisrą, deginti žolę, šiaudus miško žemėje, pievose, ganyklose, ražienose, važinėti miškuose transporto priemonėmis su vidaus degimo varikliais ten, kur įvažiuoti uždrausta, pilti degalus, palikti šiukšles, tepaluotus skudurus, buitines ar statybines atliekas. Šiukšles, augalinės kilmės atliekas draudžiama deginti arčiau kaip 30 m nuo statinių, o miške, aukštapelkėse, durpingose vietose – arčiau kaip 100 m. nuo jų. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Kelmės rajono agentūra, vykdydama akciją „Atliekų deginimo prevencija“, kartu su Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei VĮ „Tytuvėnų miškų urėdija“ atstovais, atliko prevencinį reidą.

 

Tikrinta Kelmės girininkijos teritorija, Vaiguvos, Kukečių seniūnijos. Gyventojams, gyvenantiems šalia miško, dalinti informaciniai pranešimai, atmintinės, kaip išvengti gaisrų atvirose teritorijose. Jie informuoti apie draudimą lankytis miškuose. Prie įvažiavimų į miškus pastatyti įspėjamieji ženklai, nurodantys, kad miškuose lankytis draudžiama. Kelmės rajono agentūra šį mėnesį jau atliko 4 atliekų deginimo prevencijos reidus. Reidų metu atliekų deginimo, sausos žolės ar ražienų degimo pažeidimų nenustatyta.

 

Šiaulių agentūros specialistai kartu su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriumi tikrino Rėkyvos ežero bei Rėkyvos karjerų pakrantes, Šiaulių miesto Rėkyvos sodų bendrijas „Rūta“, „Ramunė“, „Aušrinė“, „Eglė“. Gyventojai prevenciškai informuoti apie atliekų tvarkymo reikalavimų laikymąsi, žaliųjų atliekų tvarkymo būdus, draudimą deginti atliekas, numatomą administracinę atsakomybę už atliekų deginimą. Patikrinimo metu nustatytas vienas pažeidimas. Sodų bendrijos „Aušrinė“ teritorijoje pilietis A. M. degino darže surinktas žaliąsias atliekas. Minėtas pilietis degindamas žaliąsias atliekas pažeidė LR Aplinkos oro apsaugos įstatymo 20 str. 2 d. reikalavimus, kuriame nurodoma, kad draudžiama deginti sausą žolę, nendrynus, ražienas. Pažeidėjui surašytas protokolas (ATPK 83 str.), skirta administracinė nuobauda. Už atliekų deginimą ar priešgaisrinių miškų apsaugos reikalavimų pažeidimus piliečiai gali būti baudžiami įspėjimu arba bauda nuo 28 iki 57 eurų, pareigūnai – nuo 57 iki 115 eurų. Miško naikinimas arba žalojimas jį padegant arba nerūpestingai elgiantis su ugnimi užtraukia piliečiams baudą nuo 579 iki 1158 eurų, pareigūnams – nuo 1158 iki 2316 eurų. 

 

Šaltinis: grynas.lt
 

Palikti komentarą

Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.