Kategorijos
Papildoma informacija

Nuolat sekame viešoje erdvėje pasirodančius valstybinių ir privačių įmonių informacinius pranešimus, kompetentingas diskusijas, aktualius ekspertų pasisakymus ir kitas žinias, naujienas bei nuomones susijusias su karyba, medžiokle, žvejyba, gamtos apsauga, turizmu ir laisvalaikiu.

 

Stengėmės koncentruotai jas pateikti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje „Naujienos“ ir tikimės Jūsų nuolatinio dėmesio šiai nuolat atnaujinamai paskyrai. Nelikite nesužinoję aktualios informacijos ir Jūs. Skaitykite, komentuokite ir dalinkitės su kitais kariais, medžiotojais, žvejais, turistais, keliautojais ir aktyvaus profesinio būdo ar laisvalaikio mėgėjais , o mes pasistengsime pateikti tik aktualias ir naudingas naujienas.

 

Perskaitę naujieną ar naujienas nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „STRAIPSNIAI“ kur rasite įdomią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.ltskiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai,

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

amunicija.lt

Po avarijos Dvariukų tvenkinyje neliko 7 tūkstančių lydekų

PaskelbtaAdministracija2016/05/042 KomentaraiNaujienos žvejams,

 

Pakruojo rajone, Dvariukų kaime, įvykusi užtvankos avarija padarė didelę žalą aplinkai. Dėl staigaus vandens lygio tvenkinyje sumažėjimo hidroelektrinę eksploatuojančiai įmonei UAB „Baltic Hydroenergy“ pateikta pretenzija atlyginti beveik 140 tūkst. eurų žalą.

 

Didžiulė žala aplinkai buvo padaryta, kai š. m. balandžio 23 d. Pakruojo rajone, Dvariukuose, sulūžo ir persikreipė vienas iš užtvankos skydų. Per jo šonus ir apačią plūdo vanduo. Užtvankoje vandens lygis ėmė sparčiai kristi, o išsiliejęs didelis kiekis vandens nutekėjo Pasvalio link. Mažiau nei per parą Dvariukų tvenkinyje vandens lygis nukrito 2,20 m. Avarija likviduota kitą rytą. Sutvarkius užtvanką vandens lygis pakilo.

 

Aplinkosaugos specialistai įvykio vietoje atliko matavimus. Pagal aplinkos ministro patvirtintą metodiką apskaičiuota, kad žala aplinkai neleistinai pažeminus vandens lygį yra 138 997 eurų. Gamtos tyrimų centras taip pat pateikė išvadą, kad dėl avarijos Dvariukų hidroelektrinės tvenkinyje didžiausia žala padaryta neseniai išneršusioms lydekoms. Pirminiais duomenimis, Dvariukų tvenkinyje neliko daugiau kaip 7 tūkst. lydekų. Tai reiškia, kad dėl vandens lygio nužeminimo taip pat padaryta ir žala žuvų ištekliams, kuri siekia apie 1 mln. eurų.

 

Jeigu hidroelektrinę eksploatuojanti bendrovė parengs tvenkinio įžuvinimo planą ir įžuvins Dvariukų tvenkinį, žala bus kompensuota ir pinigų mokėti neteks.

 

Žala Pakruojo rajono žvejams nebuvo įvertinta.

 

 

Šaltinis:am.lt

2 Komentarai

Petka:
2016/05/04, 21:02:18
Atsakyti

Zvejus ir vel pamirso, Zala Pakruojo rajono žvejams nebuvo įvertinta. Rodos perki bileta moki pinigus o kad pazvejot prie senos geros uztvankos kaip kadaise vel teks laukt 10metu kol izuvintas mailius uzaugs. Absurdas

Jonas:
2016/05/05, 22:31:52
Atsakyti

100 procentu pritariu. Bilietus tikrai tikris, kai tuscioj uztvankoje sedesim

Palikti komentarą

Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.