Kategorijos
Papildoma informacija

Nuolat sekame viešoje erdvėje pasirodančius valstybinių ir privačių įmonių informacinius pranešimus, kompetentingas diskusijas, aktualius ekspertų pasisakymus ir kitas žinias, naujienas bei nuomones susijusias su karyba, medžiokle, žvejyba, gamtos apsauga, turizmu ir laisvalaikiu.

 

Stengėmės koncentruotai jas pateikti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje „Naujienos“ ir tikimės Jūsų nuolatinio dėmesio šiai nuolat atnaujinamai paskyrai. Nelikite nesužinoję aktualios informacijos ir Jūs. Skaitykite, komentuokite ir dalinkitės su kitais kariais, medžiotojais, žvejais, turistais, keliautojais ir aktyvaus profesinio būdo ar laisvalaikio mėgėjais , o mes pasistengsime pateikti tik aktualias ir naudingas naujienas.

 

Perskaitę naujieną ar naujienas nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „STRAIPSNIAI“ kur rasite įdomią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.ltskiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai,

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

amunicija.lt

Gavusi vokiškas haubicas Lietuva turės tokius pajėgumus, kokių nei Lietuvoje, nei Baltijos regione dar nebuvo

PaskelbtaAdministracija2015/09/292 KomentaraiNaujienos kariams,

Rugsėjo 29 d. Krašto apsaugos ministerijoje pasirašyta sutartis dėl savaeigių haubicų „PzH2000“ įsigijimo iš Vokietijos kariuomenės. Ją pasirašė Krašto apsaugos ministerijos pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius pulkininkas Darius Užkuraitis ir Vokietijos gynybos ministerijos Ginkluotės departamento atstovas Wilfried Georg (Wilfried Georg). Logistikos valdybos viršininkas pulkininkas Sigitas Mundris sutartį pasirašė kaip Lietuvos kariuomenės, gaunančios įrangą, atstovas. Pasirašyme taip pat dalyvavo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Vokietijos ambasadorė Lietuvoje Jutta Schmitz.

 

 

 

 

„Džiaugiuosi, kad šiandien pasirašėme sutartį dėl haubicų „PzH2000“ įsigijimo. Tai padės Lietuvos kariuomenei pasiekti naują ugnies palaikymo lygmenį, kadangi šiuolaikiniame kare ugnies palaikymas yra svarbi gynybos dalis, “ – po sutarties pasirašymo sakė krašto apsaugos ministras J. Olekas. Ministras padėkojo Vokietijai už supratimą ir labai greitą sutarties paruošimą dėl vienų moderniausių pasaulyje savaeigių haubicų įsigijimo.

 

Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavusi ambasadorė Lietuvoje Jutta Schmitz pabrėžė suintensyvėjusį Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimą, o šios sutarties pasirašymas, pasak ambasadorės, pabrėžia jo svarbą ir kad ateityje šis bendradarbiavimas bus toks pat geras ir sėkmingas.

 

„Sudėtinga būtų lyginti kiek išaugs Lietuvos kariuomenės artilerijos galia, nes tokių pajėgumų, kokius gausime nei Lietuvoje, nei Baltijos regione dar nebuvo, “ – pasirašęs sutartį sakė plk. D. Užkuraitis. Pulkininkas pabrėžė, kad haubicos „ PzH2000“ ugnies užduotis gali vykdyti tiek kaip vienetas atskirai, tiek ir poromis, būrio ar baterijos lygmenyje. O vadovavimo vienetai užtikrins visų haubicų pajungimą į sistemą, kuri leis pasiekti reikalaujamą efektą sutelktos ugnies uždavinių įvykdymui.

 

Pagal pasirašytą sutartį Lietuvos kariuomenė iš Vokietijos kariuomenės gaus 21-ą 155 mm kalibro savaeigę haubicą. Iš jų 16 bus skirta kovinėms užduotims vykdyti, po vieną pritaikyta šaudymo ir vairavimo treniruotėms, o trys bus skirtos atsarginėms dalims. Lietuvos kariuomenė iš Vokietijos taip pat gaus 26 šarvuotas vadovavimo mašinas M577 V2 ir šešis evakuacinius tankus BPZ2. Visa technika buvo naudota Vokietijos ginkluotosiose pajėgose.

 

Artilerijos pajėgumų stiprinimo projektui iki 2019 m. skirta 58,3 mln. eurų. Iš šios sumos 16,2 mln. eurų bus sumokėta Vokietijai už 53 technikos vienetus. Už likusias lėšas (42,1 mln. eurų) bus modernizuota gaunama technika, į ją sumontuota mūšio valdymo sistema, ryšių ir vadovavimo priemonės, naujosioms haubicoms pritaikyta karinė infrastruktūra bei vykdomas personalo apmokymas.

 

Vokietijos kariuomenės atstovai jau sutarties pasirašymo išvakarėse pradėjo apmokyti Lietuvos karius, dalijasi patirtimi ir diskutuoja apie įsigyjamų 155 mm savaeigės artilerijos sistemų PzH2000 („Panzerhaubitze 2000“) integravimą į Lietuvos kariuomenę.

 

Vokietijos atstovai taip pat apmokys Lietuvos karius, kurie vykdys gaunamos technikos priežiūrą ir aptarnavimą, ją naudosiančius karius ir operacijas planuojančius karininkus. Lietuvos kariai dalyvaus įvairiuose kursuose ir susitikimuose su Vokietijos specialistais, kurie perteiks savo patirtį tiek Lietuvoje, tiek ir Vokietijos artilerijos mokykloje.

 

 

 

 

Naujuoju Lietuvos kariuomenės pirkiniu bus aprūpintas Rukloje dislokuotas mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas. Šiuo metu batalione esančios 105 mm. haubicos gali naikinti taikinius maždaug 11 kilometrų atstumu. Gavus savaeiges PzH2000 haubicas bataliono efektyvaus šūvio nuotolis padidės iki 40 kilometrų.

 

Lietuvos kariuomenės specialistų rengimas darbui su savaeigėmis haubicomis „PzH2000“ prasidės dar šiais metais.

 

Planuojama, kad pirmosios haubicos Lietuvos kariuomenę pasieks jau 2016 metais. Likusias priemones tikimasi gauti iki 2019 metų.

 

 

Šaltinis:kam.lt

 

2 Komentarai

giedrius:
2015/09/30, 16:02:57
Atsakyti

Gera technika, bet jau man taip atrodo, bet islaukyti tokia "bandura" tikrai bus sunku, tiek kiek sumoketa dar dvigubai bus prideta laikui begant uz remonta.

giedrius:
2015/09/30, 16:02:58
Atsakyti

Gera technika, bet jau man taip atrodo, bet islaukyti tokia "bandura" tikrai bus sunku, tiek kiek sumoketa dar dvigubai bus prideta laikui begant uz remonta.

Palikti komentarą

Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.