Kategorijos

Airsoft (šratasvydžio) ginklas JG MC51 SAS

Laikinai nėra

Turite klausimų apie šią prekę?

KLAUSKITE

Prekės kodas:GFP-JGW-01-000964
Prieinamumas:Laikinai nėra
Kaina: 87.00€
Kiekis:Į krepšelį

Airsoft (šratasvydžio) ginklas JG MC51 SAS



Dalį produktų aprašymų pateikiame anglų kalba. Jei turite klausimų  dėl produktų techninių specifikacijų, savybių, panaudojimo ar saugaus elgesio taisyklių kreipkitės telefonu +370 67954145 arba elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt. Ačiū, kad pas lankotės ir perkate. Didelis Airsoft/šratasvydžio -  ginklų pasirinkimas garantuotas.

Ginklo aprašymas ir specifikacijos anglų kalba:

 

JG MC51 SAS replica

 

A very handy replica that is perfect for  Close Quarters Battle. The replica is made of metal and plastic. The body, the front grip and the front grip were made of durable plastic while the flash-hider and the magazine were made of metal.

 

    The set includes:

 

     - the replica,
     - a magazine,
     - a battery,
     - a charger,

 

Prieš įsigydami Airsoft/šratasvydžio-  ginklą pasiteiraukite pas mus ir tikimės, kad galėsime Jums pateikti patrauklesnį pasiūlymą nei mūsų konkurentai Lietuvoje ar kitose Europos šalyse.


Atsiųsk nuorodą su kitur išsirinktu Airsoft/šratasvydžio  - ginklu ar aksesuaru elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir gauk mūsų pasiūlymą pasirinktam modeliui.

Šiuo metu, kartu su partneriais, savo pirkėjams siūlome, bene plačiausią Airsoft/šratasvydžio-  ginklų ir aksesuarų pasirinkimą.


Ne visi, mūsų siūlomi, ginklai ir aksesuarai yra pateikiami elektroninėje parduotuvėje www.amunicija.lt , todėl teiraukitės papildomai ir tikimės, kad nenusivilsite.


Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: