Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Medžiagos ir technologijos II

Medžiagos ir technologijos II

 

GORE-TEX® SOFT SHELL

 

Drabužiai iš GORE-TEX® SOFT SHELL medžiagos yra minkšti, šilti ir labai patogūs. Puikia tinka kai reikalinga nevaržoma judesių laisvė esant atšiaurioms oro sąlygoms. Kaip ir visos GORE-TEX® mežiagos ilgai išlieka "kvėpuojanti, neperšlampama ir neperpučiama.

 

GORE-TEX® XCR®

 

Pagerinta technologija, kurios dėka medžiaga yra neperšlampama kaip ir klasikinė GORE-TEX®, tačiau "kvėpavimo" savybės yra pagerintos 25%.

 

HOLLOW SOFT

 

Šis užpildas pagamintas iš 100% tuščiavidurio poliesterio pluošto, sukurto miegmaišiams. Pluoštas yra padengtas silikonu, todėl HOLLOW SOFT yra minkštas ir glotnus, pasižymintis puikiomis formos išsaugojimo savybėmis ir aukšta „loft“ verte, dėl kurios jis labai greitai užpildo miegmaišio ertmes. HOLLOW SOFT taip pat apsaugo nuo didelio oro drėgnumo, greitai išdžiūsta ir yra nealergizuojantis. Miegmaišius, pagamintus naudojant HOLLOW SOFT užpildą, galima skalbti įprastu būdu. Jų priežiūra yra labai paprasta.

 

Inner Plus®

 

Inner Plus® membrana apsaugo nuo vandens prasiskverbimo, tuo būdu sukurdama efektyvų barjerą esant bet kokioms nepalankioms oro sąlygoms. Nanoporinės sistemos dėka, ji išstumia vandens molekules į išorę ir taip neleidžia kauptis prakaitui ir kūnui sudrėkti. “Kvėpavimo” savybės labai priklauso nuo medžiagos išorinio sluoksnio. Jūs jausitės patogiai, nes Inner Plus® visiškai apsaugo ir nuo vėjo.
 
 
Vandens atstūmimas8000 mm H2O
"Kvėpavimas"nuo 15 000 iki 21 000 g/m2/24 h

 

 

YKK® užtrauktukai

 

Funkcionalūs ir aukštos kokybės patentuoti užtrauktukai, kurie garantuoja patogumą ir patikimumą naudojant ilgą laiką. RC linija sukurta specialiai labai išlenktos formos kuprinių užtrauktukams.

 

IZOTHERM

 

IZOTHERM - 100% poliesterio pluoštas, užtikrinantis geras izoliacines savybes netgi esant dideliam oro drėgnumui. Pluoštas greitai išdžiūsta. Pluošto padengimas silikonu, užtikrina, kad jis išliks minkštas ir glotnus, pasižymintis savybe išsaugoti formą. IZOTHERM pluoštas pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir aukšta „loft“ verte (greitai užpildo miegmaišių ertmes), išvyniojus (išpakavus) dėl puikių išsiplėtimo savybių pluoštas greitai užpildo ertmes, jis yra nealergizuojantis ir bekvapis. Jį galima skalbti naudojant įprastines priemones.

 

MICRO-TEC

 

MICRO-TEC – užpildas, pagamintas iš aukštos kokybės patentuoto pluošto Microfiber, vadinamo MICRO-TEC, kuris buvo sukurtas naudojimui ekstremaliomis sąlygomis, kai yra keliami lengvumo ir gerų termoizoliacinių savybių reikalavimai. Užpildą sudaro 100% poliesterio pluoštas Microfiber, pasižymintis izoliacinėmis savybėmis net esant dideliam oro drėgnumui.

 

MICRO-TEC ULTRA

 

MICRO-TEC ULTRA priskiriamas naujai termoizoliacinių medžiagų kartai, kuris buvo sukurtas specialiai naudojimui ekstremaliomis sąlygomis. MICRO-TEC ULTRA - poliesterio pluoštas, kuris dėl naujausių technologijų panaudojimo pasižymi pagerintomis teigiamomis savybėmis. Šis pluoštas pasižymi maksimalia termoizoliacija, ir, tuo pat metu, mažiausiu svoriu bei puikiomis formos išsaugojimo savybėmis.

 

Nanosphere®

 

Vanduo, apnašos ir kitokios dėmės kaip kečupo, medaus, aliejaus ar raudono vyno tiesiog neprikimba ir "nubėga" nuo nano paviršiaus.

 

 

POLARSOFT® THERMO

 

Poliesterio medžiaga su veltu pūkeliu. Multino medžiaga POLARSOFT® THERMO pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir minimalia absorbcija. Ji gali būti naudojama kaip „antrasis sluoksnis“ funkciniams apatiniams rūbams sluoksninėje aprangos sistemoje. Ji taip pat gali būti sėkmingai panaudota viršutiniams drabužiams.

 

Polartec® Windbloc®

Polartec® Windbloc® medžiagos 100% apsaugo nuo vėjo bei šalčio. Šios medžiagos yra labai ilgaamžės, nešlamančios, nesiveliančios, tamprios ir "kvėpuojančios". Puikiai tinka, kai nedaug judama, bet būtina maksimali apsauga nuo šalčio arba atšiaurių oro sąlygų.

 

Primaloft®

 

 

PrimaLoft termoizoliacinė medžiaga naudojama įvairiuose gaminiuose, kurie naudojami vėsesniu oru, pvz.: striukėse, kelnėse, kojinėse, šalmuose, miegmaišiuose ir kt. PrimaLoft pasižymi 4 svarbiomis savybėmis: šildo, atstumia vandenį, yra švelni ir kompaktiškai suspaudžiama.
 
Medžiaga sudaryta iš ypač plonų gijų, kurios suformuoja gausybę oro kišenėlių, sulaikančių kūno šilumą bei nepraleidžiančių šalto oro iš išorės. Dėl šios priežasties būna šilta ir komfortiška.
 
Termoizoliaciniam užpildui sudrėkus jis netenka oro kišenėlių, todėl ir savo savybių. Tačiau PrimaLoft gijos padengtos vandenį atstumiančiu sluoksniu, todėl išlieka sausesnės bei išsaugo šilumines savybes.
 
Gijų skersmuo tiesiogiai įtakoja medžiagos švelnumą. Primaloft gijos yra ypač plonos, todėl savo švelnumu prilygsta žąsies pūkams.
 
Dėl jau minėtų ypač plonų gijų, ši medžiaga gerai suspaudžiama, tad gaminiai su PrimaLoft neužims daug vietos Jūsų kuprinėje.

 

 

PROTEX®

 

Poliuretano danga, pasižyminti geromis "kvėpavimo" savybėmis. Ji geriausiai tinka sportinei ir laisvalaikio aprangai, kuri skirta mažo ir vidutinio intensyvumo sportinei veiklai.

 

RAM-X™ plastikas

 

 

1978 m. sukurta plastiko (polietileno) rūšis. Pasižymi atsparumu smūgiams ir gebėjimu po deformacijos atgauti pirmykštę formą (vadinamoji "formos atmintis").
RAM - XX™ suklijuoti du RAM-X™ sluoksniai; dar tvirtesnis ir atsparesnis valties korpusas.

 

 

Recco® sistema

 

Recco® sistema – apsaugos nuo sniego lavinų sistema, pagrįsta radiolokacijos technologija, kuri padeda surasti sniego lavinų ir nuošliaužų aukas. Sistemą sudaro dvi dalys: ieškiklis ir atšvaitas, pastarasis turi būti neatskiriama slidininko įrangos ar aprangos dalis. Recco® ieškiklis naudojamas siųsti radiolokacijos įrangos signalus, kurie atsispindi nuo Recco® atšvaito ir padeda gelbėtojams nustatyti tikslią ieškomo asmens buvimo vietą. Dėl šios technologijos Recco® sistema yra labai efektyvi ir šiuo metu dažnai naudojama kartu su kitais gelbėjimo metodais.

 

RipStop

 

Medžiagos, pagamintos naudojant RipStop technologiją, yra lengvos, tvirtos ir ilgaamžės. Specialaus siūlų pynimo dėka tokia medžiaga po įplėšimo ar pradūrimo daugiau neirsta.

 

Schoeller BI-STRETCH®

 

Malonus audinys, skirtas naudojimui visais metų laikais. Greitai džiūstantis. Išlieka elastingas visą tarnavimo laiką, patvarus ir neperšlampantis

 

SCHOELLER® Dryskin Extreme®

 

Dviguba medžiaga pasižyminti ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, susidedanti iš sintetinio audinio išorėje ir funkcinio audinio vidinėje pusėje. Greitai džiūstanti, lengva, atspari braižymuisi ir elastinga.

 

SOFTSHELL

 

SOFTSHELL sluoksnines medžiagas galima apibūdinti kaip naujos kartos medžiagas. Dėl savo savybių jos yra tinkamos įvairiausioms oro sąlygoms. SOFTSHELL medžiagos – neperpučiamos ir labai atsparios vandeniui, jos yra labai elastingos ir pasižymi geromis atsparumo mechaniniam poveikiui savybėmis. Šios medžiagos taip pat gali būti naudojamos kartu su CLIMATIC membrana, kuri papildo šių medžiagų naudingąsias savybes, tinkamas labai intensyviai veiklai gryname ore.

 

Superlink 3™ ir Polylink 3™

 

Superlink 3™ ir Polylink 3™ - JAV firmos "Old Town Canoe Co." patentuotos valčių korpusų konstrukcijos iš trisluoksnio polietileno. Vidinis uždarų porų putplasčio sluoksnis suteikia valties korpusui tvirtumui ir standumo, atlieka garso ir temperatūros izoliatoriaus vaidmenį o taip pat jo dėka valtis net ir apsemta neskesta. Išorinis ir vidinis specialaus polietileno sluoksniai atsparesni braižymui nei kiti valčių korpusų gamybai naudojami plastikai. 

 

Supplex®

 

Minkšta ir švelni medžiaga iš DuPont™, kuri prisilietus primena medvilnę ir pasižymi geromis atsparumo vandeniui ir vėjui savybėmis. Gaminiai iš Supplex® medžiagos gerai išlaiko savo formą, nesiraukšlėja, nesusitraukia, atsparūs vandeniui ir dilimui, greitai džiūsta. Po skalbimo spalva išlieka ryški.

 

TACTEL®

 

Specialiai apdorotas DuPont™  firmos pluoštas TACTEL® ir patobulinta audimo technologija užtikrina pagaminto audinio lengvumą ir gerą pralaidumą. Audiniai, pagaminti panaudojant šią technologiją, taip pat yra neperpučiami ir iš dalies atsparūs vandeniui.

 

TEFLON®

 

Patvarus neperšlampamas apsauginis apdorojimas panaudojant firmos DuPont™  technologiją.

 

THERMOLITE®

 

 

THERMOLITE® audinys pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, netgi jam sudrėkus. Yra lengvas, todėl neapkrauna papildomu svoriu. Šio savybės išgaunamos tuščiavidurio pluošto gijų pagalba, kurios tarpusavyje persipindamos tarpuose sulaiko orą, kurio dėka užtikrinama patikima termoiziliaciacija. Audinys yra tvirtas, todėl atlaiko ir sunkiausius išbandymus, bei "kvėpuojantis", t.y. sugeria prakaitą, paskirsto jį platesniame medžiagos plote bei išgarina į išorę. 

 

 

Thermolite® MICRO

 

DuPont firmos patentuotas pluoštas, skirtas specialiai šiluminei rūbų izoliacijai. Patentuota pluošto gamybos technologija, garantuoja išskirtines termoizoliacines savybes esant minimaliai mikropūkelių apimčiai. Dėl šių savybių THERMOLITE MICRO iš esmės skiriasi nuo visų įprastai naudojamų izoliacinių medžiagų. Kiti rūbų su Thermolite® MICRO izoliacijos sluoksniu privalumai - labai paprasta priežiūra ir išskirtinis ilgaamžiškumas.

 

Thermore® TMK

 

Patentuotas mikropluoštinis flyzas, kuris dėka specialių technologijų pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Apranga, kuriai naudojama ši medžiaga, yra lengva ir gerai priglunda prie kūno slidinėjant bei čiuožiant snieglente.

 

Thinsulate®

 

Aukščiausios klasės pluoštas, kurį gamina 3M firma. Dėl puikių savybių, kurias garantuoja gamybos technologija, Thinsulate® visame pasaulyje naudojamas kaip izoliacinis sluoksnis rūbams ir miegmaišiams, kurie sukurti naudoti net ekstremaliomis oro sąlygomis. Be kitų Thinsulate® privalumų jis pasižymi labai geromis izoliacinėmis savybėmis, nepaisant minimalios apimties, paprasta priežiūra ir ilgaamžiškumu, be to yra lengvas.

 

WINDSTOPPER®

 

Medžiagos su WINDSTOPPER® membrana yra visiškai neperpučiamos ir maksimaliai "kvėpuojančios". Drabužiai iš šios medžiagos siuvami įvairių rūšių veiklai ir dėvėjimui bet kokioms oro sąlygoms.
 
WINDSTOPPER® medžiagos gaminamos laminuojant specialią membraną prie įvairių funkcinių audinių, kurie parenkami priklausomai nuo drabužio paskirties. Dėl savo unikalios struktūros membrana yra ypač lengva, plona ir atspari aukštai temperatūrai.
 
Kodėl yra svarbu apsisaugoti nuo vėjo ? Įsivaizduokite: vėjui pučiant 32 kmh greičiu, temperatūra nuo 5°C nukrenta iki -8°C - per dvi minutes. Esant tokiai situacijai, kūnas visą savo energiją panaudoja šilumos atstatymui, o ne tai veiklai, kuria tuo metu užsiimate. Medžiaga su  WINDSTOPPER® membrana neleidžia šiai situacijai susidaryti, nes yra 100% neperpučiama.

 

 

Žąsies plunksnos 90/10, 650 cuin

 

Žąsies plunksnos iki šiol laikomos viena geriausių izoliacinių užpildo medžiagų. Jos yra tinkamiausias užpildas žiemos ekspedicijoms skirtiems miegmaišiams, kuriems keliami ypač dideli lengvumo ir užpildo suspaudžiamumo reikalavimai; tuo pat metu, galimybė, kad užpildas sudrėks yra sumažinta iki minimumo. Pūkų termoizoliacinės savybės pasireiškia dėl jų nelygaus paviršiaus, dėl kurio oras susikaupia ertmėse tarp mikroskopinių plaušelių. Į pūkus dažniausiai yra įmaišoma smulkių plunksnelių. Pūkų užpilde jos labai vertinamos, dėl savybės greitai užpildyti miegmaišių ertmes, taip vadinamus „loft“. Hannah firma naudoja kokybiškas žąsų plunksnas, kurių sudėtyje yra 90% pūkų. Toks užpildas užtikrina puikų šiluminį komfortą, o taip pat sudaro galimybes labai greitai pasiekti didžiausią „loft“.

 

Šaltinis:laisvesturas.lt

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

Kas yra BRATEX?
Bratex   Bratex – dėka specialios audinio struktūros priklauso tai pačiai vandeniui atsparių ir „kvėpuojančių“ gaminių grupei kaip ir GORETEX, HYDROTEX, SYMPATEX.  Naudojant drabužius iš BRATEX odai suteikiamas sausos odos pojūtis net ir aktyviai judant. BRATEX audinys naudojamas gaminant įvairius drabužius ir avalynę medžiotojams,  aktyvaus laisvalaikio propaguotojams, žvejams ir kitiems, kurių veikla susijusi su buvimu atvirame lauke įvairiomis oro sąlygomis.   BRATEX yra iš išorės laminuotas audinys su skaidria „kvėpuojančia“ membrana. BRATEX pasižymi aukštom..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Velcro?
Velcro yra medžiaginė užsegimo sistema naudojanti kabliukus ir kilputes, sukurta šveicarų inžinieriaus ir patentuota 1952 m. Žodis “Velcro” yra dviejų prancūzų kalbos žodžių – velours (liet. velvetinis) ir crochet (liet. kablys) junginys.  Kabliukų ir kilpučių užsegimo sistema (angl. Hook-and-loop fasteners) susideda iš dviejų komponentų: dviejų linijinių medžiaginių juostų, kurios yra pritvirtinmaos (prisiūnamos) viena priešais kitą prie paviršių, kuriuos norima susegti. Viena juosta padengta mažais kabliukais, kita- mažesnėmis susivėlusiomis kilputėmis. Vieną juostą prispaudus prie kito..
1 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
 Kas yra Plienas 440C ?
    Peilių, skirtų armijai ir civiliams, gamybai naudojama keletas  plieno rūšių. Kuo daugiau lydinyje anglies, tuo tvirtesnis ir trapesnis gaunasi peilis. Kuo anglies mažiau – tuo jis mažiau rūdija. Kietumas ir atsparumas korozijai – skirtinguose plieno vertinimo skalės galuose. Geriausia kokybė- kažkur per vidurį.      Populiariausi lydiniai:   420 - anglies kiekis lydinyje mažiau nei 0,5%. Labai minkštas plienas, greitai galandamas, tačiau greitai ir  atšimpa. Dažniausiai naudojamas beveik visuose peiliuose su užrašu Stainless Ste..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiagos ir technologijos
ActivTEC   Drabužiai iš ActivTEC medžiagos pasižymi geromis "kvėpavimo" ir neperšlampamumo savybėmis, yra stiprūs, elastingi ir atsparūs įbrėžimamas ar kitiems pažeidimams. Puikiai tinka sporto ir laisvalaikio drabužių gamybai.     AFT   AFT (Advanced Fabric Technology) - funkcinė medžiaga, kurios dėka sportuodami jausitės patogiai. Pasižymi ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, pašalina kūno prakaitą ir greitai džiūsta.   CLIMATIC® Coating     Sudėtinga danga, pagaminta taikant pažangią technologiją, pasižyminti puik..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Medžiagos ir technologijos II"

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.