Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Kas yra BRATEX?

Kas yra BRATEX?

Bratex

 

Bratex – dėka specialios audinio struktūros priklauso tai pačiai vandeniui atsparių ir „kvėpuojančių“ gaminių grupei kaip ir GORETEX, HYDROTEX, SYMPATEX.  Naudojant drabužius iš BRATEX odai suteikiamas sausos odos pojūtis net ir aktyviai judant. BRATEX audinys naudojamas gaminant įvairius drabužius ir avalynę medžiotojams,  aktyvaus laisvalaikio propaguotojams, žvejams ir kitiems, kurių veikla susijusi su buvimu atvirame lauke įvairiomis oro sąlygomis.

 

BRATEX yra iš išorės laminuotas audinys su skaidria „kvėpuojančia“ membrana. BRATEX pasižymi aukštomis atsparumo drėgmei iš išorės ir vėjo nelaidumo charakteristikomis, tuo pačiu metu leisdama drėgmei nuo kūno išgaruoti. Audinio išskirtiniai vandens pralaidumo parametrai (nuo 300 iki 6000 mm) ir drėgmės (garų) laidumas (iki 5000 g/M2/24h) pasiekiami dėka išskirtinės membranos struktūros, kurios mikroporų tankis iki 1.4 mln. porų viename kvadratiniame centimetre, kas sulaiko vandens lašus, bet leidžia pasišalinti vandens garų molekulėms.

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

Kas yra GORE-TEX?
Kas yra GORE-TEX?   Daugelis mūsų svetainės  lankytojų klausia, kas yra dažnai sutinkamas pavadinimas GORE-TEX? Atsižvelgdami į lankytojų ir klientų prašymus, pabandysime paaiškinti GORE-TEX sampratą suprantamai  ir paprastai, kad galėtumėte susidaryti tinkamą nuomonę apie šio audinio teigiamus privalumus renkantis medžiotojų, turizmo ir laisvalaikio  ar „armijai ir civiliams“ skirtą amuniciją.    GORE-TEX - W. L. Gore & Associates, Inc kompanijos registruotas prekinis ženklas, apibūdinantis  vandeniui atsparią, „kvėpuojančią“ membraninę medži..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Kaip apibūdinamas audinių pralaidumas vandeniui?
Kaip apibūdinamas audinių pralaidumas vandeniui?          Pirkdami ypatingos paskirties amuniciją dažnai susiduriame su žinojimo apie produkto kritines charakteristikas problema. Pateikiame trumpa ir aiškų informacinį straipsnį apie audinių pralaidumą vandeniui. Siekiame, kad mūsų pirkėjas būtų išprusiąs produktų pasirinkime ir kritiškai vertintų rinkoje esančius produktus, kurie ”galėtų“ atitikti keliamus laisvalaikio ar profesinės veiklos reikalavimus.          Tikimės, kad tokio pobūdžio straipsniai ir toliau ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Windstopper?
      Jei verčiant pažodžiui iš anglų kalbos, šio audinio lietuviškas pavadinimas būtų „vėją stabdantis“. Windstopper audinys yra pagamintas gerai pasaulyje žinomos įmonės W.L. Gore & Associates, kuri labiau žinoma kaip plačiai naudojamo „Gore-TEX“ audinio gamintoja.   Windstopper audinys, savo struktūra yra panašus į „Gore-TEX“ audinį, sulaiko vėją, kvėpuoja, tačiau yra pralaidus didesniam vandens kiekiui, tenkančiam kvadratiniam audinio centimetrui.   Viena iš labiausiai paplitusių Windstopper  derinių, tai laminuotas Polar Fleece audiny..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiagos ir technologijos II
  GORE-TEX® SOFT SHELL   Drabužiai iš GORE-TEX® SOFT SHELL medžiagos yra minkšti, šilti ir labai patogūs. Puikia tinka kai reikalinga nevaržoma judesių laisvė esant atšiaurioms oro sąlygoms. Kaip ir visos GORE-TEX® mežiagos ilgai išlieka "kvėpuojanti, neperšlampama ir neperpučiama.   GORE-TEX® XCR®   Pagerinta technologija, kurios dėka medžiaga yra neperšlampama kaip ir klasikinė GORE-TEX®, tačiau "kvėpavimo" savybės yra pagerintos 25%.   HOLLOW SOFT   Šis užpildas pagamintas iš 100% tuščiavidurio poliesterio pluo..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Kas yra BRATEX?"

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.