Apie mus

​Mūsų el. parduotuvė www.amunicija.lt  - elektroninės prekybos sistema, prekiaujanti Jūsų profesinei ir laisvalaikio veiklai skirta amunicija, tokia kaip:

Karinė (kariška) amunicija,

Medžioklės amunicija,

Turizmo ir laisvalaikio amunicija,

Optinė ir naktinio matymo amunicija.

Lobių ieškotojų amunicija.

Savigynos amunicija.

Parduotuvės tikslas -  reikliam ir sumaniam pirkėjui pateikti kokybišką, funkcionalią ir laiko išbandytą prekę už prieinamą kainą. Siekiame, kad mūsų parduotuvėje įsigyta prekė patenkintų Jūsų aukščiausius lūkesčius profesinėje ar laisvalaikio veikloje.

Šiuo metu, internetinėje erdvėje, galima rasti daug specializuotų elektroninių parduotuvių, tačiau toli gražu ne visos atitinka klientų poreikius prekių ir aptarnavimo kokybei. Norėdami išlaikyti sėkmingai veikiančios ir klientų lūkesčius su kaupu pateisinančios įmonės tradicijas, www.amunicija.lt komanda siekia patenkinti savo paslaugomis ir prekėmis visus esamus ir potencialius pirkėjus, bei toliau stebinti Jus savo išradingumu bei besiplečiančiu prekių asortimentu.

 

 


 Pagrindiniai www.amunicija.lt privalumai:

1.    Prekių pasiūla formuojama tik iš patikimų ir ilgametę patirtį gamybos ir platinimo srityje turinčių gamintojų ir pardavėjų.

2.    Prieš siūlydami prekes Jums:

          a) surenkame visą įmanomą informaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

          b) kompetentinga ir patyrusi komanda detaliai analizuoja gamintojų pateikiamas gaminių specifikacijas.

3. Ieškome, skaitome ir analizuojame Lietuvos ir užsienio vartotojų atsiliepimus ir patirtį naudojant produktus tiek normaliose, tiek ekstremaliose situacijose.

4. Siūlomas prekes stengiamės išbandyti patys, o jei stinga kažkokių specifinių žinių, konsultuojamės  su Lietuvos kariuomenės, policijos ir kitų jėgos struktūrų pareigūnais, patyrusiais medžiotojais, žvejais, žymiais ir pradedančias sportininkais, ekstremalaus sporto ir laisvalaikio mėgėjais, keliautojais.

5. Turime užmezgę tvirtus ryšius, pagrįstus abipusiu pasitikėjimu tiek su Lietuvos, tiek su užsienio partneriais, todėl iškilusius klausimus sprendžiame operatyviai ir orientuotai į kliento naudą.

 

 


    Kodėl pas mus verta pirkti?

1.     Parduodamų prekių kaina visada Jus nustebins.

2.     Mes apžiūrime ir patikriname kiekvieną prekę prieš ją parduodami, taip užtikriname, kad jums patektų tik kokybiškos prekės.

3.    Jeigu jums netiktų įsigytų drabužių ar avalynės dydis, mes juos pakeisime į Jums tinkamą, arba grąžinsime pinigus, jei neturėsime tinkamo dydžio.

4.    Jūs pats pasirenkate Jums patogiausią prekių pristatymo būdą.

5.    Mes visuomet pasirengę Jums patarti ir tai jums nieko papildomai nekainuos.


     Jeigu Jūs, kaip ir mes, mėgstate leisti laisvalaikį gamtoje, sportuoti, medžioti, žvejoti įvairiu oru ar ekstremaliose sąlygose, arba tai yra susiję su jūsų darbu, būtinai apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir įsigykite tinkamą bei praktišką rūbą, apavą, įrangą ar priemonę.  Mes esame įsitikinę, kad tai padės jums sutaupyti daug laiko ir pinigų, bei nepatirti kartėlio dėl nekokybiškai pagamintų prekių.

 

  Atstovavimas:

1. Lietuvoje atstovaujame Leupold Tactical Optics produkciją, skirta profesionaliems kariams ir kitų jėgos struktūrų nariams. Peržiūrėti mūsų atstovaujamą produkcija gali paspaudę ant Leupold Tactical Optics logotipo žemiau. 

 


 

2. Lietuvoje atstovaujame VERTX produkciją. Peržiūrėti mūsų atstovaujamą produkcija gali paspaudę ant VERTX logotipo žemiau. 

 

 

 

 


Bendradarbiavimas.

Bendradarbiaujame su itin gerai pasaulyje ir Lietuvoje žinomu  gamintoju Carinthia. Šio gamintojo prekės itin gerai vertinamos Lietuvos kariuomenės ir kitų jėgos struktūrų tarpe. Šiuo metu galime pasiūlyti išskirtines didmenines kainas Carinthia gaminamai produkcijai. 


 

Įmonės rekvizitai:

UAB "Junvita"

Įmonės kodas 303551428

PVM kodas LT100010405216

Adresas: Puodžių g. 15, Kaunas, LT-44295

Tel. +370 657 75 255

El. paštas. info@amunicija.lt

Bankas SEB bankas

Banko kodas 70440

Banko sąskaita LT05 7044 0600 0800 7067

 

Pagarbiai,

www.amunicija.lt

 

Visa, šiame puslapyje pateikiama informacija yra sukurta  www.amunicija.lt administracijos.

 

 

 

 

Prekės kariams, civiliams, turistams, keliautojams, žvejamsmedžiotojams.

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite. amunicija.lt elektroninė parduotuvė yra vertinama 5balais iš 5 galimų – atsižvelgiant į 118 balsus.