Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Antraštės

Lietuvos žūvys. Lašiša
  Lietuvos žūvys. Lašiša     Lašiša — visų upinių žuvų valdovė. Grakštus, laibas, verpstės pavidalo jos kūnas, itin stiprūs raumenys.   Gimtųjų upių ilgesys veda šią žuvį iš Baltijos jūros Nerį, Žeimeną, Miniją, Jūrą.   Nerštavietėms lašiša pasirenka žvyruoto ar gargždėto sraunių upių dugno plotus. Lašiša užauga iki 1,5 m, 39 kg svorio. Nemuno žiotyse pasitaiko sugauti šių žuvų, sveriančių iki 46,5 kg.   Lašišos nugara melsva, šonai su sidabro atspalviu, pilvas baltas. Aukščiau šoninės linijos kūną puošia juodi X raidės formos tašk..
0 komentarai - rodyti komentarus
Medžioklniai šunys. Dratharai
  Jei medžiojate dažnai ir įvairiais būdais, jei medžioklės plotuose praleidžiate 3 ir daugiau dienų per savaitę, jei jūsų medžioklės sezonas tęsiasi nuo balandžio iki kovo, jums reikėtų universalaus vokiečių vižlo – dratharo. Jeigu jūs ieškote patikimo šeimos šuns, tai irgi dratharas…    Balandžio mėnesį dratharas paduos visas sumedžiotas ar sužeistas slankas, iš šalto pavasarinio vandens ištrauks sumedžiotus gaigalus. Gegužę, birželį, liepą suras sužeistus, po šūvio (net iki 40 val.) toli nuėjusius šernus ir stirninus.   Rugpjūtį pakels šūviui i..
0 komentarai - rodyti komentarus
Trakų nacionalinis parkas
Nacionalinis parkas įsteigtas 1991 m. Nacionalinio parkas plotas 8 147 ha*.      Trakų istorinis nacionalinis parkas įsteigtas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo 1991 m. balandžio 23 d. nutarimu Nr. I-1244 "Dėl Dzūkijos, Kuršių nerijos, Žemaitijos nacionalinių parkų, Trakų istorinio nacionalinio parko ir Viešvilės valstybinio rezervato įsteigimo" (Žin., 1991, Nr. 13-332) vertingam kultūriniu bei gamtiniu požiūriu Trakų ežeryno kraštovaizdžio kompleksui su Trakų pilimi, etnokultūriniu paveldu išsaugoti, tvarkyti bei naudoti.   Isto..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Seliava
  Seliava (Coregonus albula L). Tai šaltųjų ežerų gelmių žuvis.   Seliava -  nugara pilkai melsva arba žalsva, šonai ir pilvas balti, sidabrinio atspalvio, nugarinis ir uodeginis pelekai pilkšvi, apatiniai skaidrūs.   Apatinis seliavos žandikaulis atsikišęs ir užsirietęs j viršų. Yra lašišinėms žuvims būdingas riebalinis pelekas. Nugariniame peleke yra 8-9 (retai 10) šakotų ir 3-4 nešakoti, analiniame — 10-13 šakotų ir 3-4 nešakoti spinduliai; šoninėje linijoje — 70-90 žvynų.   Seliavų yra Asvejos, Alaušo, Baluošo, Dringio, Juodųjų ir Baltų..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Kiršlys
Kiršlys Thymallus thymallus (L.) Kiršlys panašus lašišą plačiu liežuviu, smulkiais dantimis ir gyvenimo būdu, upėse pasirenka panašias vietas, kaip upėtakiai.   Syką ši žuvis primena maža galva, labiau iš šonų suplotu kūnu, stambiais žvynais, nedideliais patinų ir patelių kūno formos ir spalvų skirtumais.   Kiršlio nugara dažniausiai žalsvai pilka, šonai sidabriški su juodais taškais ir neryškiomis rudomis juostelėmis. Poriniai pelekai būna raudoni arba geltoni, neporiniai violetiniai. Nugarinis pelekas labai aukštas ir ilgas, gausiai dėmėtas; jame 13-17 šakotų ir 4-7 n..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Stinta
Lietuvos žuvys. Stinta   STINTINIŲ ŠEIMA OSMERIDAE. Šios šeimos žuvys gyvena ir jūrose, ir gėluose vandenyse. Tokios žuvies kūnas pailgas, verpstiškas, žvynuotas. Šoninė linija dažnai būna nepilna. Yra riebalinis pelekas ir plaukiamoji pūslė. Paskutiniai stuburo slanksteliai neužsirietę.   Stinta — Osmerus eperlanus (L.) Šios rūšies žuvų nugara žalsvai rusva, šonai sidabriškai melsvi. Nugariniame peleke yra 7-9 šakoti spinduliai, analiniame jų — 11-14. Stintos neršia pavasarį. Ikrelius deda ant smėlėto, žvirgždėto dugno, ant augalų, seklumose. Jaunikliai minta smulkiais v..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Sazanas
Lietuvos žuvys. Sazanas    Sazanas — Cyprinus carpio (L.) Sazano, arba laukinio karpio, kūnas pailgas, storas, apaugęs gelsvais, aukso spalvos, stambiais žvynais. Nugara tamsi. Nugarinis pelekas labai ilgas, jame būna 17-24 šakoti ir 3-4 nešakoti spinduliai; analiniame peleke 5-6 šakoti ir 3 nešakoti spinduliai. Stubure 36-37 slanksteliai. Šoninėje linijoje 33-40 žvynų (retai 32 arba 41).   Žiotys apatinės, jų kampuose styro dvi poros nedidelių ūsų. Žvyno pamate būna juoda dėmė, jo užpakalinis kraštas su tamsia juostele iš pigmentinių taškelių. Sazano nugariniame ir..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Ešerys
  Ešerys   Ešerys — Perca fluviatilis (L.) Ešerys gyvena beveik visoje Europoje, yra plačiai Lietuvos vandenyse paplitusi žuvis. Ešerio kūnas aukštas, plokščias, dengtas kietais, odos kapsulėse įsitvirtinusiais žvynais.   Galva didelė, žiotys plačios; jose yra daug smulkių dantukų. Beveik ištisai per nugarą eina 2 aukšti, aštrūs nugariniai pelekai. Itin dygus pirmasis, kuriame yra 13-17 kietų kaulinių spindulių. Jo užpakalinėje dalyje yra nemaža juoda dėmė. Antrajame nugariniame peleke yra 1-3 kieti ir 13-15 minkštų spindulių. Krūtininiai ir pilviniai pelekai yra..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Ungurys
Ungurys     UNGURINIŲ ŠEIMA — ANGUILLIDAE. Šiuolaikinėje ichtiofaunoje suskaičiuotos 24 ungurinių žuvų šeimos. Joms priskiriama apie 300 rūšių, beveik tik jūrinės tropinės formos. Ungurių šeimos atstovai maitintis atplaukia į gėluosius vandenis. Neršti grįžta jūras, kurių gelmėse veisiasi. Jaunikliai į suaugusias žuvis nepanašūs. Jie, nešami vandens srovių, keliauja į jūrų pakraščius, o išsivystę upes ir ežerus.   Ungurinių šeimai priskiriama viena gentis Anguilla Shaw., kurioje yra 10 rūšių ungurių. Viena iš jų — europinis ungurys Anguilla anguilla (L.) — aptink..
0 komentarai - rodyti komentarus
Taktinė barzda
                                                       Internete pasirodė keletas straipsnių apie taktines barzdas ir jų efektyvumą mūšyje.   Taktinės barzdos, kaip kario veido „karinė apranga“  išpopuliarėjo Irako ir Afganistano karinių kompanijų metu, ypač tarp Specialiosios paskirties pajėgų karių.   Vėliau šiuos „atributus“ perėmė ir reguliariosios, beveik visų šiuose konfliktuose dalyvavusių šalių pajėgos.   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Linas
  Lynas Tinca tinca (L.) Retoko žvejų laimikio lyno kūnas  - storas ir gana aukštas, dengtas gausiame sluoksnyje slypinčiais smulkiais skaidriais žvyneliais. Uodegos stiebelis trumpas ir aukštas. Kakta plati, akių rainelė rausva. Kūno aukščio ir ilgio santykis — 1:3 arba 1:4. Visų pelekų pakraščiai apvalūs, o uodeginis šiek tiek įdubęs.   Kūno spalvos labai įvairios, tačiau dažniausiai nugara būna žalia, šonai rudi, pilvas balsvai gelsvas. Burna nedidelė, jos kampuose kyšo po trumpą ūseli. Auginami tvenkiniuose lynai aukštanugariškumą praranda, o perkelti į gamtinius v..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Žiobris
  Žiobris Vimba vimba (L.) Tai pusiau praeivė, karpinė žuvis, kadaise buvusi labai gausi Nemune.   Žiobrio kūnas pailgas, vidutinio aukštumo, iš šonų plokščias. Už krūtininių pelekų pilvu driekiasi nežvynuota briauna. Burna apatinė, snukis mėsingas, o ūselių nėra. Analinis pelekas prasideda už vertikalės, nutiestos toje vietoje, kur baigiasi nugarinis pelekas. Žiobrio nugara melsvai pilka, šonai ir pilvas sidabriški, pelekai gelsvi.   Neršiančio žiobrio nugara pajuoduoja, pilvo vidurys ir pelekai parausta. Patino galvą ir kūną išberia baltos karpos. Žiobrio žvyn..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Karosas
  Karosas — Carassius carassius (L.)     Karosas — Carassius carassius (L.) Karosas yra pati nereikliausia, beveik visur auganti ir žvejų žvejojama karpinių šeimos žuvis. Ji tenkinasi rūgščios reakcijos (ph iki 4,5) vandeniu, kuriame labai maža deguonies, kartais išlieka gyva išdžiūvusio tvenkinio dugne, o žiemą gali įšalti į ledą ir atšilus vėl atgyti. Karosas yra artimas karpio giminaitis. Jo kūnas aukštas, iš šonų plokščias, apaugęs stambiais žvynais.   Burna bei nugara tamsi, rudai žalia, šonai auksinės spalvos. Nugarinio peleko 14-21 spindulys š..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Karšis
Karšis — Abramis brama (L.) Karšį lengva atskirti nuo kitų karpinių žuvų: jo kūnas aukštas, iš šonų plokščias. Burna pusiau apatinė, nedidelė.   Ryklės dantys vienaeiliai: jų formulė 5-5, rečiau 6-5, 5-6.   Nugariniame peleke yra 9 ar 10 minkštų šakotų ir 3 kieti nešakoti, analiniame 23-28 šakoti ir 3 kieti nešakoti spinduliai. Uodeginio peleko apatinė skiautė ilgesnė už viršutinę. Visą karšio kūną dengia ploni žvynai, kurių šoninėje linijoje būna 50-57.   Nuo karšio amžiaus ir aplinkos sąlygų priklauso spalva: jaunų žuvų kūnas ir pelekai sidabriškai pilki, ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Raudė
  Raudė — Scardinius erythrophthalmus. Raudė (žiežulė) labai panaši kuoją, nors šios žuvys yra skirtingos genties.   Raudė gyvena užžėlusiuose ežeruose, yra gelsva, jos nugarėlė žialia, akys oranžinės, žvynai stambūs.   Šoninėje linijoje — 39-43 (rečiau 37-45) žvynai. Rykliadančiai dvieiliai: 3,5-5,3. Nugariniame raudės peleke yra 8-10 (kartais 7-11), analiniame — 10-12 (rečiau 9— 13) šakotų spindulių. Raudės paplitusios beveik visoje Europoje. Neretos jos ir Lietuvos vandenyse. Itin mėgsta gausiai nendrių ar meldų ežerus, užtvankas. Laikosi šios žuvys ir t..
0 komentarai - rodyti komentarus
Bendrosios žinios apie žuvis žvejams ir ne tik
  Bendrosios žinios apie žuvis žvejams ir ne tik. Raskite laiko pakaityti tikrai bus įdomių ir naujų dalykų.    Žuvys gyvena vandenyje ir kvėpuoja žiaunomis. Žuvų kvėpavimo organus sudaro žiaunų lankai, kurių vidinėje pusėje yra lazdelių formos ataugos, o išorinėje — dviem eilėmis prigludę žiaunų lapeliai vagotu paviršiumi. Į šiuos lapelius sueina daug smulkių kraujagyslių, todėl jie yra ryškiai raudoni. Per žiaunų lapelius deguonis iš vandens patenka į žuvies kraują, vidaus organus, per juos išskiriamas ir organizme susikaupęs anglies dioksidas.   Kvėpuojan..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Šapalas
Šapalas — Leuciscus cephalus. Tai plačiagalvė, plačiažiotė, srovę mėgstanti žuvis. Jos kūnas torpedos formos, prie galvos apvalus. Apaugęs  didokais žvynais, kurie šonuose šviesiai gelsvi, pilvo srityje sidabriniai, o ant nugaros — žalsvi.   Dažniausiai jis aptinkamas tarp povandeninių upės augalų. Šapalo tininiai pelekai gelsvi, pilvinis ir analinis raudoni, o nugarinis ir uodeginis — tamsiai pilki. Akys geltonos. Šoninėje žuvies linijoje yra 44-46 (kartais 42-48) žvynai. Rykliadančiai dvieiliai (2,5-5,2). Nugariniame peleke būna  7-9 šakoti spinduliai, analiniame jų — 7..
0 komentarai - rodyti komentarus
Lietuvos žuvys. Lydeka
LYDEKINIŲ ŠEIMA — ESOCIDAE   Lydekinių šeimai priklauso plėšriosios gėlavandenės žuvys. Jų kūnas  ilgas, plokščias iš šonų, dengtas cikloidiniais žvynais. Galva didelė, su  ilgais horizontaliai suplotais žandikauliais.   Apatinis žandikaulis atsikišęs i priekį. Burna su dantimis, kurių yra ant gomurio, liežuvio, žiauninių lankų, apatinio žandikaulio. Viršutiniame žandikaulyje dantų nėra.   Nugarinis pelekas yra užpakalinėje liemens srityje, beveik virš analinio peleko.   Lydekinių šeimos žuvys gyvena beveik visame šiauriniame žemės pusrut..
Trumpai apie žuvų ligas
  Žvejų aplinkoje kartais kyla diskusijų, ar galima valgyti ligotas žuvis. Vieni tvirtina, kad, pastebėjus net menkiausius ligos požymius, žuvį reikia nedelsiant sunaikinti, kad nuo jos neužsikrėstų kitos žuvys. Kiti tvirtina, kad mes suvalgome begalę parazitų, ypač iš nupirktų žuvų, nes nežinia, kur jos buvo gaudomos ir kaip laikomos. Žinovai tvirtina, kad žuvų parazitai žmonėms nekenksmingi, nes anie neprisitaikę prie mūsų organizmo ir žūva. Kartais prie vandens meškeriotojai atkreipia dėmesį į neįprastą žuvų elgesį bei išvaizdą, kurie liudija, kad jos serga. Nežinant tikrų ligų simp..
0 komentarai - rodyti komentarus
Užsikurk „švedišką“ laužą
  Peržiūrėk video žemiau ir jei dar nežinojai, tai sužinok kaip atrodo „švediškas“ laužas.   Gana paprasta ir itin patraukli idėja stovyklaujantiems gamtoje, kai reikia „patikimo“ laužo maistui gaminti ar jaukiai pasisėdėti prie laužo.   Jums reikės sauso medžio kaladės ar kelmo. Supjaustykite medieną taip, kaip rodoma video filmuke. Mediena pjaustoma su grandininiu pjūklu, tačiau tai galima padaryti ir su rankiniu tik žinoma ilgiau užtruks.   Užkurkite ugnį viršuje ir leiskite įsidegti. Susidariusios žarijos sukris į vidų, o cirkuliuojantis oras pro pa..
0 komentarai - rodyti komentarus
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.