Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Apie naudojamas medžiagas

 

Šioje straipsnių kategorijoje pateikiame Jums trumpą ir aiškią informacija apie produktų sudėtines dalis ir technologijas, kuriomis remiantis produktai/prekės yra pagamintos. Siekiame, kad susidarytumėte tinkama nuomonę apie prekės kokybę ir Jūsų poreikius. Kviečiame aktyviai komentuoti mūsų pateikiamus straipsnius ir išsakyti poreikį naujai informacijai elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt.

Vilnos
    Avies vilna – turbūt pati populiariausia vilnos rūšis, natūralus ir seniai naudojamas pluoštas.   Nors vilną užaugina ir kiti gyvūnai, būtent avių vilna yra pagrindinis vilnonių verpalų šaltinis.   Vi̇lna yra minkšta, šilta, pralaidi orui ir gerai sauganti nuo temperatūrų kaitos. Vilnoniai drabužiai yra neteplūs ir beveik nesiglamžo.   Sakoma, kad vilnos pluoštas atlieka natūralų mikromasažą, kurio metu gerinama kraujotaka, organizme vyksta atstatomieji procesai, greičiau sveikstama.   O svarbiausia, kad su vilnoniu mezgin..
0 komentarai - rodyti komentarus
Medžiagos ir technologijos II
  GORE-TEX® SOFT SHELL   Drabužiai iš GORE-TEX® SOFT SHELL medžiagos yra minkšti, šilti ir labai patogūs. Puikia tinka kai reikalinga nevaržoma judesių laisvė esant atšiaurioms oro sąlygoms. Kaip ir visos GORE-TEX® mežiagos ilgai išlieka "kvėpuojanti, neperšlampama ir neperpučiama.   GORE-TEX® XCR®   Pagerinta technologija, kurios dėka medžiaga yra neperšlampama kaip ir klasikinė GORE-TEX®, tačiau "kvėpavimo" savybės yra pagerintos 25%.   HOLLOW SOFT   Šis užpildas pagamintas iš 100% tuščiavidurio poliesterio pluo..
0 komentarai - rodyti komentarus
Medžiagos ir technologijos
ActivTEC   Drabužiai iš ActivTEC medžiagos pasižymi geromis "kvėpavimo" ir neperšlampamumo savybėmis, yra stiprūs, elastingi ir atsparūs įbrėžimamas ar kitiems pažeidimams. Puikiai tinka sporto ir laisvalaikio drabužių gamybai.     AFT   AFT (Advanced Fabric Technology) - funkcinė medžiaga, kurios dėka sportuodami jausitės patogiai. Pasižymi ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, pašalina kūno prakaitą ir greitai džiūsta.   CLIMATIC® Coating     Sudėtinga danga, pagaminta taikant pažangią technologiją, pasižyminti puik..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Neoprenas?
  Neoprenas – sintetinis chloropreno kaučiukas. Pasižymintis tokiomis savybėmis kaip -  nedegus, stipresnis už natūralų kaučiuką ir atsparesnis aliejams bei tirpikliams, nepraleidžia vandens ir dar daugeliu kitų. Neoprenas buvo sukurtas 1930 m. amerikiečių kompanijos „DuPont“ laboratorijoje ir neužilgo pradėtas pardavinėti Dupreno pavadinimu.   Tačiau pirmieji gaminiai, kad ir pasižymėjo labai geromis savybėmis, tačiau turėjo nemalonų kvapą. Tik pašalinus jį, nauja medžiaga netruko sulaukti komercinės sėkmės ir 1939 m. bendrovė jau generavo $ 300,000.   Šiu..
1 komentarai - rodyti komentarus
 Kas yra Plienas 440C ?
    Peilių, skirtų armijai ir civiliams, gamybai naudojama keletas  plieno rūšių. Kuo daugiau lydinyje anglies, tuo tvirtesnis ir trapesnis gaunasi peilis. Kuo anglies mažiau – tuo jis mažiau rūdija. Kietumas ir atsparumas korozijai – skirtinguose plieno vertinimo skalės galuose. Geriausia kokybė- kažkur per vidurį.      Populiariausi lydiniai:   420 - anglies kiekis lydinyje mažiau nei 0,5%. Labai minkštas plienas, greitai galandamas, tačiau greitai ir  atšimpa. Dažniausiai naudojamas beveik visuose peiliuose su užrašu Stainless Ste..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Nailonas?
  Nailonas (angl nylon) – sintetinių polimerų, bendrai žinomų kaip poliamidai,  šeimos bendrinis pavadinimas. Pirmą kartą pagamintas DuPont kompanijos dar 1935 m., šiuo metu yra vienas iš plačiausiai sutinkamų polimerų, naudojamų įvairaus tipo gaminiuose skirtuose armijai ir civiliams.   Nailonas yra termoplastinė šilkinė medžiaga, komerciškai pirmiausia pritaikyta gaminant  dantų šepetukus ir moterų pėdkelnes. Tai sintetinis pluoštas, gaunamas sujungus amidus į grandines, vad. poliamidais. Nailonas buvo pirmasis komerciškai sėkmingai susintetintas termoplastinis p..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Molle systema?
  MOLLE  (angl. Modular Lightweight Load-carrying Equipment) trumpinys, apibūdinantis daugelio NATO šalių, ypač JAV ir Jungtinės Karalystės kariuomenių naudojamą šiuolaikinės  karinės aprangos,  amunicijos diržų, ekipuotės ir  kuprinių tipą bei  paremtas moduline ekipuotės ir atskirų jos dalių komponuote.   Sistemos komponavimas remiasi JAV karinių tyrimų centro sukurta ir patentuota amunicijos tvirtinimo sistema, žinoma kaip PALS (angl. Pouch Attachment Ladder System) naudojančią eiles tvirtų nailoninių juostų, prisiūtų ant liemenės arba kuprin..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Velcro?
Velcro yra medžiaginė užsegimo sistema naudojanti kabliukus ir kilputes, sukurta šveicarų inžinieriaus ir patentuota 1952 m. Žodis “Velcro” yra dviejų prancūzų kalbos žodžių – velours (liet. velvetinis) ir crochet (liet. kablys) junginys.  Kabliukų ir kilpučių užsegimo sistema (angl. Hook-and-loop fasteners) susideda iš dviejų komponentų: dviejų linijinių medžiaginių juostų, kurios yra pritvirtinmaos (prisiūnamos) viena priešais kitą prie paviršių, kuriuos norima susegti. Viena juosta padengta mažais kabliukais, kita- mažesnėmis susivėlusiomis kilputėmis. Vieną juostą prispaudus prie kito..
1 komentarai - rodyti komentarus
Kas yra Windstopper?
      Jei verčiant pažodžiui iš anglų kalbos, šio audinio lietuviškas pavadinimas būtų „vėją stabdantis“. Windstopper audinys yra pagamintas gerai pasaulyje žinomos įmonės W.L. Gore & Associates, kuri labiau žinoma kaip plačiai naudojamo „Gore-TEX“ audinio gamintoja.   Windstopper audinys, savo struktūra yra panašus į „Gore-TEX“ audinį, sulaiko vėją, kvėpuoja, tačiau yra pralaidus didesniam vandens kiekiui, tenkančiam kvadratiniam audinio centimetrui.   Viena iš labiausiai paplitusių Windstopper  derinių, tai laminuotas Polar Fleece audiny..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kas yra BRATEX?
Bratex   Bratex – dėka specialios audinio struktūros priklauso tai pačiai vandeniui atsparių ir „kvėpuojančių“ gaminių grupei kaip ir GORETEX, HYDROTEX, SYMPATEX.  Naudojant drabužius iš BRATEX odai suteikiamas sausos odos pojūtis net ir aktyviai judant. BRATEX audinys naudojamas gaminant įvairius drabužius ir avalynę medžiotojams,  aktyvaus laisvalaikio propaguotojams, žvejams ir kitiems, kurių veikla susijusi su buvimu atvirame lauke įvairiomis oro sąlygomis.   BRATEX yra iš išorės laminuotas audinys su skaidria „kvėpuojančia“ membrana. BRATEX pasižymi aukštom..
0 komentarai - rodyti komentarus
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.