Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Ką aplankyti saugomose teritorijose žiemą? TOP 7

Ką aplankyti saugomose teritorijose žiemą? TOP 7

 

Žiemos metu smagu pasivaikščioti mūsų krašto nacionaliniuose ir regioniniuose bei pajusti besiilsinčios gamtos grožį. Augmenija ilsisi, tačiau žiemojantys paukščiai ir gyvūnai gyvena savo ritmu. Net lengviau juos pastebėti iš pėdsakų sniege... Kviečiame apsilankyti saugomose teritorijose, kur pastaruoju metu įrengta daug naujų gamtos takų, pastatyta naujų apžvalgos bokštų, nuo kurių atsiveria unikalūs kraštovaizdžiai. Gamta graži visais metų laikais... Šią žiemą siūlome aplankyti 7 vietas saugomose teritorijose.

 

1. Medžių lajų takas žiemą Anykščių regioniniame parke.

 

Medžių lajų takas 2015 m. sumušė lankymo rekordus. Bet ne visi dar suspėjo jį pamatyti. Be to, medžių lajos keičiasi keturis kartus per metus. Kiekvienu metų laiku jos vis kitokios: pavasarį skleidžiantis pumpurams jos švelniai žalios, vasarą lapija sodriai žalia, rudenį lapai pagelsta, paruduoja, o žiemą – šakos be lapų... Kai medžiai numeta lapus, atsiveria ne tik medžio struktūra, bet ir tolimesni, platesni vaizdai; iškritus sniegui arba šarmos metu medžiai primena pasakų karalystę... Keičiasi medžių lajos, keičiasi pojūčiai tarp jų.
O ir šiaip įdomu pasivaikščioti po Anykščių šilelį, Šventosios pakrantėmis, aplankyti legendinį Puntuką. O jei orai nelepintų, galima užsukti į Anykščių regioninio parko lankytojų, keliautojų ir turistų centrą.

 

2. Mitologinis takas žiemą Sirvėtos regioniniame parke.

 

Ne visi žiemos metu gali leistis į tolimas keliones. Žiemos metu ne visos gamtos vertybės lengvai pasiekiamos, ne visais augalais pasidžiaugsi. Gyvūnus vėlgi ne visuomet sutiksi. Bet Sirvėtos regioniniame parke, miške, visai greta Švenčionių, Šventos kaime, galima „pabendrauti su neįprastais miško gyventojais“, čia visais metų laikais rymo profesionalų skulptorių sukurtos skulptūros baltų mitologijos tema. Jos byloja protėvių gyvenseną, pasaulėžiūrą. Galima užsukti į netoli tako esantį Sirvėtos regioninio parko lankytojų centrą, susipažinti su šio regioninio parko lankytinomis vietomis.

 

3. Gamtos pažinimo edukacijos gamtoje Aukštaitijos nacionaliniame parke.

 

Čia moksleiviai kviečiami pažinti žiemojančius vandens paukščius. Vaikai supažindinami su  Lietuvoje žiemojančiais paukščiais, mokosi juos atpažinti, sužino apie apskaitų metodikas. Veikla yra tęstinė, nes po pirmosios gauna užduotis ir stebi bei skaičiuoja paukščius pasirinktuose taškuose. Po kurio laiko vyksta antrasis užsiėmimas, kurio metu susumuojami ir apibendrinami rezultatai. 
Kita įdomi edukacija - dirbtinių lizdaviečių antims gamyba iš nendrių (veiklos dalyviai prisipjauna nendrių ir iš jų gamina dirbtines lizdavietes antims, kurias vėliau pavasarį išdėlios paežerėse). 
Aukštaitijos nacionalinio parko specialistai kviečia žaisti pėdsekius – esant sniego miškeliuose, palaukėse moksleiviai supažindinami su gyvūnų pėdsakais, sužino apie jų gyvenimo būdą.
Dar viena pamoka gamtoje – „Žiemojantis miškas“ (dalyviai supažindinami su tuo, ką stebi aplinkoje: kaip žiemoja spygliuočiai, lapuočiai ir žoliniai visžaliai augalai, kam augalams reikalingas ramybės periodas ir šaltis, gyvūnų pėdsakai ir veiklos ženklai, žiemojantys mažieji miški paukšteliai, geniai ir kt.).

 

4. Krekenavos regioninio parko Pojūčių takas žiemą.

 

Greta Krekenavos regioninio parko lankytojų centro rymo apžvalgos bokštas. Žiemą nuo bokšto atsiveria platesnės panoramos. Vos ne aplink jį vingiuoja Pojūčių takas. Vasarą juo galima pakeliauti basomis, ypač skirtingais jo paviršiais, o žiemą galima prisiliesti rankomis. Smagu įsiamžinti Nevėžio slėnio fone. Nuotrauka su puikiu vaizdu geroje kompanijoje tikrai papuoš nuotraukų albumą. Kiekvieną kartą apsilankęs unikalioje Krekenavos regioninio parko lankytojų centro ekspozicijoje „Nevėžio senvagių įvairovė“ gali atrasti kažką naujo. Šis lankytojų centras, apžvalgos bokštas ir Pojūčių takas sudaro puikias galimybes nedidelėje teritorijoje įdomiai praleisti laiką.

 


5. Dzūkijos nacionalinis parkas žiemą.

 

Pasivaikščiokime ramiais archaiškais Dzūkijos kaimais. Marcinkonyse, Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre galima išmokti senovinio amato – žvakių liejimo. Tai ne tik naudingas senovinis užsiėmimas, bet ir sielą sušildantis bendravimas. Ilgais žiemos vakarais mūsų senoliai susiburdavo draugėn ir kartu ne tik laiką leisdavo, bet ir darbus dirbdavo: žvakes liedavo, krepšius pindavo... 
Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių gamtinio rezervato direkcija organizuoja žiemos žygius ir edukacijas „Gamta žiemą“.

 

6. Biržų regioninio parko geologinis takas ir apžvalgos bokštas žiemą.

 

Karstinės įgriuvos. Kokios jos įvairios... Žiemą, kai medžiai numeta lapus, atsiveria smegduobių grožis. Keliaujant geologiniu taku galima daug sužinoti apie smegduobių įvairovę, formas, susidarymą. 
O Biržų regioninio parko unikalaus kraštovaizdžio grožis puikiai matomas nuo naujojo savitos formos apžvalgos bokšto šalia Kirkilų karstinių ežerėlių.

 

7. Kauno marių regioninis parkas žiemą.

 

Kauno marių regioninio parko lankytojų centre galima užsisakyti gamtos pamokas, pritaikytas žiemos sezonui: „Gyvasis rūsys“, „Ką žinai apie Kauno marių regioninį parką“, „Sparnuotos peštynės“, „Biologinės įvairovės gelbėjimo operacija“, „Ar iš balos tas gražumas“.

Geru oru galima pasivaikščioti Kauno marių pakrantėje įrengtu geologiniu taku: prisiliesti prie įdomių geologinių darinių (atodangų, konglomeratų), sužinoti daugiau apie gamtos vertybes informaciniuose stenduose, tiesiog stebėti gamtą žiemą.

 

Šaltinis:vstt.lt

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

14 dienų, 14 sostinių arba kelionė traukiniu per Europą
    Vieną 2008 m. rudenį pavyko įgyvendinti vieną iš senų kelionių idėjų- kelionė per Europą traukiniu. Vienas iš smagiausių tokios kelionės aspektų- turėjau tik laiko limitą- dvi savaites, o ką ir kiek noriu pamatyti diktavo tik tos dienos nuotaikos, žinoma priklausančios ir nuo traukinių tvarkaraščio. Pasirengimas kelionei užtruko tiek laiko, kiek jo reikia susikrauti visą savo mantą – nedidelę kuprinę, nuvykti į Vilnaius autobusų stotį ir įsigyti bilietą į Berlyną. Jokios naujos "turizmo prekės" neprisireikė.   1-a diena.   Berlyne išlipa..
2 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Viena iš kelionių į Afriką
  Neseniai sulaukėme vieno mūsų svetainės lankytojo pasakojimo. Juo norėtumėme pasidalinti su Jumis, juolab, kad situacija tikrai nėra eilinė ar kasdien pasitaikanti.   Pastaruoju metu pamėgau šiek tiek ekstremalesnes keliones ir ypač po Afrikos žemyną. Iš Lietuvos per Lenkiją į Vokietiją, o ten jau Kenija beveik ranka pasiekiama, nors ir dėl nesusipratimo su avialinijomis vėlavau atgauti savo „turizmo priemones“ 24 valandas. Tai nebuvo pirmoji mano kelionė į Afriką, todėl žinojau ko tikėtis ir  maždaug kaip elgtis tam tikrose situacija. Ankščiau jokių ne..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Įdomūs faktai apie keliones ir šalis
  Faktai trumpai apie keliones ir atostogas:     1. Kelionės padės pagerinti/išsiugdyti problemų sprendimo įgūdžius.   2. Viena iš aštuonių darbo vietų JAV - susijusi su kelionėmis arba turizmu.   3. Atostogų metu, tikimybė gauti širdies smūgį ženkliai sumažėja.   4. Kelionėse išleisti pinigai padaro Jus daug laimingesnių/laimingesne nei perkant daiktus.   5. Nauda iš kelionių labai greit pajuntama. 89 % žmonių, po dienos ar dviejų praleistų atostogų kelionėje ženkliai sumažina stresą.   6. Kelionės padeda sergan..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Penki pasaulį sužavėję nacionaliniai parkai.
       Išvykus į užsienį norint pamatyti gražiausius gamtos kampelius skubama į nacionalinius parkus. Juose galima išvysti tikrų gamtos stebuklų. Ledynai, ugnikalniai ir geizeriai – tai tik dalis to, ką slepia gražiausi ir didžiausi parkai. Penki nacionaliniais parkais, kuriuose tikrai yra kuo pasigrožėti.      Ledynų nacionalinis parkas, Argentina.  Šis nuostabaus grožio nacionalinis parkas yra įsikūręs į pietvakarius nuo Santa Kruzo netoli Argentinos ir Čilės sienos. Dar 1981 m. jis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Aplankyk Aukštaitijos nacionalinį parką
  Aukštaitijos nacionalinis parkas įsteigtas Lietuvos Ministrų Tarybos 1974 m. kovo 29 d. nutarimu Nr. 124 Ignalinos, Švenčionių ir Utenos rajonų savivaldybių administruojamų teritorijų dalyse ir skirtas nacionalinės svarbos kraštovaizdžio kompleksams bei antropoekosistemoms, reprezentuojantiems Aukštaitijos etnokultūrinės srities ir jos paribio gamtos bei kultūros savitumus, saugoti, tvarkyti ir jų naudojimui reguliuoti.   Nacionalinio parko paskirtis, nustatyta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1997 m. lapkričio 24 d. nutarimu Nr. 1273 „Dėl Aukštaitijos, Dzūkijos ir Že..
2 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Aplankyk Žemaitijos nacionalinį parką
    Žemaitijos nacionalinis parkas įsteigtas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo 1991 m. balandžio 23 d. nutarimu Nr. I-1244 "Dėl Dzūkijos, Kuršių nerijos, Žemaitijos nacionalinių parkų, Trakų istorinio nacionalinio parko ir Viešvilės valstybinio rezervato įsteigimo" (Žin., 1991, Nr. 13-332) Plungės ir Skuodo rajonų savivaldybių administruojamų teritorijų dalyse ir skirtas nacionalinės svarbos kraštovaizdžio kompleksams bei antropoekosistemoms, reprezentuojantiems Žemaitijos etnokultūrinės srities gamtos ir kultūros savitumus, saugoti, tva..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Dzūkijos nacionalinis parkas
  Dzūkijos nacionalinis parkas įsteigtas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo 1991 m. balandžio 23 d. nutarimu Nr. I-1244 "Dėl Dzūkijos, Kuršių nerijos, Žemaitijos nacionalinių parkų, Trakų istorinio nacionalinio parko ir Viešvilės valstybinio rezervato įsteigimo" (Žin., 1991, Nr. 13-332) Varėnos, Alytaus ir Lazdijų rajonų savivaldybių administruojamų teritorijų dalyse ir skirtas nacionalinės svarbos kraštovaizdžio kompleksams bei antropoekosistemoms, reprezentuojantiems Dzūkijos etnokultūrinės srities gamtos ir kultūros savitumus, saugoti, tvarkyt..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Alpankyk Kuršių Nerijos Nacionalinį parką
Kuršių nerijos nacionalinis parkas (toliau vadinama – nacionalinis parkas) įsteigtas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo 1991 m. balandžio 23 d. nutarimu Nr. I-1244 "Dėl Dzūkijos, Kuršių nerijos, Žemaitijos nacionalinių parkų, Trakų istorinio nacionalinio parko ir Viešvilės valstybinio rezervato įsteigimo" (Žin., 1991, Nr. 13-332) vertingiausiam gamtiniu bei kultūriniu požiūriu Lietuvos pajūrio kraštovaizdžio kompleksui su unikaliu Europoje kopagūbriu ir etnokultūriniam paveldui išsaugoti, tvarkyti bei tausojamai naudoti.    Išsaugoti Ku..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Ką aplankyti saugomose teritorijose žiemą? TOP 7"

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.