Kategorijos

Airsoft/šratasvydžio ginklas SC-01 - gelsvas

Laikinai nėra

Turite klausimų apie šią prekę?

KLAUSKITE

Gamintojas:BOYI/DBOYS
Prekės kodas:GFP-DBY-01-000584
Prieinamumas:Laikinai nėra
Kaina: 194.00€
Kiekis:Į krepšelį

Airsoft/šratasvydžioginklas SC-01 - gelsvas 

Dalį produktų aprašymų pateikiame anglų kalba. Jei turite klausimų  dėl produktų techninių specifikacijų, savybių, panaudojimo ar saugaus elgesio taisyklių kreipkitės telefonu +370 67954145 arba elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt. Ačiū, kad pas lankotės ir perkate. Didelis Airsoft/šratasvydžioginklų pasirinkimas garantuotas.

 

SC-01 carbine replica

Replica is made mostly of strong and durable nylon. Ris rails, barrel, iron sights and magazine are made of metal. Folding stock with rubber cap is adjustable and storages battery.   Replica uses standard M4/M16 magazines. Magazine catch and fire selector work both sides, what makes it perfect assault rifle for left and right-handed. Flip-up iron sights are adjustable and made of metal. 

The set includes:
 
- SC-01
- Magazine Hi Cap
- RIS foregrip
- Baterry 8.4v 1100 mAh
- Charger
 

 

 

Prieš įsigydami Airsoft/šratasvydžioginklą pasiteiraukite pas mus ir tikimės, kad galėsime Jums pateikti patrauklesnį pasiūlymą nei mūsų konkurentai Lietuvoje ar kitose Europos šalyse.


Atsiųsk nuorodą su kitur išsirinktu Airsoft/dažasvydžio ginklu ar aksesuaru elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir gauk mūsų pasiūlymą pasirinktam modeliui.

Šiuo metu, kartu su partneriais, savo pirkėjams siūlome, bene plačiausią Airsoft/šratasvydžioginklų ir aksesuarų pasirinkimą.


Ne visi, mūsų siūlomi, ginklai ir aksesuarai yra pateikiami elektroninėje parduotuvėje www.amunicija.lt , todėl teiraukitės papildomai ir tikimės, kad nenusivilsite.

 


Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: