Kategorijos

Airsoft/šratasvydžio snaiperinis ginklas Warrior I - juodas

Laikinai nėra

Turite klausimų apie šią prekę?

KLAUSKITE

Prekės kodas:GFP-WEL-03-000112
Prieinamumas:Laikinai nėra
Kaina: 82.00€
Kiekis:Į krepšelį

Airsoft/šratasvydžiosnaiperinis ginklas Warrior I - juodasDalį produktų aprašymų pateikiame anglų kalba. Jei turite klausimų  dėl produktų techninių specifikacijų, savybių, panaudojimo ar saugaus elgesio taisyklių kreipkitės telefonu +370 67954145 arba elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt. Ačiū, kad pas lankotės ir perkate. Didelis Airsoft/šratasvydžioginklų pasirinkimas garantuotas.

 

Warrior I sniper rifle replica - black

The sniper rifle airsoft gun is made from metal and ABS. The metal elements include: the barrel, the bolt handle, RIS rail and the trigger. Other elements, such as: the handguard, pistol grip, the magazine and the buttstock are made of ABS. 

Due to its length the replica is taken apart into two parts thanks to what its transport is facilitated. After unscrewing two hex screws with the use of the wrench included in the set the replica is disassembled in to the barrel assembly with the trigger mechanism and the body with the stock.

The set includes:

- The replica
- A magazine
- A hex wrench

 

 

Prieš įsigydami Airsoft/šratasvydžioginklą pasiteiraukite pas mus ir tikimės, kad galėsime Jums pateikti patrauklesnį pasiūlymą nei mūsų konkurentai Lietuvoje ar kitose Europos šalyse.

Atsiųsk nuorodą su kitur išsirinktu Airsoft/dažasvydžio ginklu ar aksesuaru elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir gauk mūsų pasiūlymą pasirinktam modeliui.

Šiuo metu, kartu su partneriais, savo pirkėjams siūlome, bene plačiausią Airsoft/šratasvydžioginklų ir aksesuarų pasirinkimą.


Ne visi, mūsų siūlomi, ginklai ir aksesuarai yra pateikiami elektroninėje parduotuvėje www.amunicija.lt , todėl teiraukitės papildomai ir tikimės, kad nenusivilsite.

 


Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: