Kategorijos

Airsoft (šratasvydžio) ginklas CM040B

Laikinai nėra

Turite klausimų apie šią prekę?

KLAUSKITE

Prekės kodas:GFP-CYM-01-000723
Prieinamumas:Laikinai nėra
Kaina: 159.00€
Kiekis:Į krepšelį

Airsoft (šratasvydžio) ginklas CM040BDalį produktų aprašymų pateikiame anglų kalba. Jei turite klausimų  dėl produktų techninių specifikacijų, savybių, panaudojimo ar saugaus elgesio taisyklių kreipkitės telefonu +370 67954145 arba elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt. Ačiū, kad pas lankotės ir perkate. Didelis Airsoft (šratasvydžio)  -  ginklų pasirinkimas garantuotas.

Ginklo aprašymas ir specifikacijos anglų kalba:

 

CM040B 

 

The replica is made of steel and high-quality flexible ABS. Stainless steel is made flash hider (the dextro-gyrate winding thread, embedded in addition to the rubber seal), barrel exterior with the basis of ties and fittings front grip, body and lid cocking lever, sights, fire selector and other particles, and folded stock. Application of steel instead of metal provides far greater resistance to a variety of replicas of damage.

The ABS is made HICAP-type magazine and pistol grip.
    Set include:


- Replica 
- Magazine 500 balls 
- Battery and charger

 

 

Prieš įsigydami Airsoft (šratasvydžio) -  ginklą pasiteiraukite pas mus ir mes pasistegsime  pateikti Jums patrauklesnį pasiūlymą nei mūsų konkurentai Lietuvoje ar kitose Europos šalyse.


Atsiųsk nuorodą su kitur išsirinktu Airsoft (šratasvydžio)  - ginklu ar aksesuaru elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir gauk mūsų pasiūlymą pasirinktam modeliui.

Šiuo metu, kartu su partneriais, savo pirkėjams siūlome, bene plačiausią Airsoft (šratasvydžio) -  ginklų ir aksesuarų pasirinkimą.


Ne visi, mūsų siūlomi, ginklai ir aksesuarai yra pateikiami elektroninėje parduotuvėje www.amunicija.lt , todėl teiraukitės papildomai ir tikimės, kad nenusivilsite.


Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: