Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Ginklas Mauser 98 (M98)

Ginklas Mauser 98 (M98)

 

 

Ginklas Mauser 98 (M98, vok."Gewehr 98") - žinomo Vokietijos gamintojo "Mauser" produktas gamintas nuo 1898 m. iki 1935 m.

 

Mauser 98 modėlį, tobulindamas jau akstesnius savo ginklus sukurė  žymus ginklų  konstruktorius Paulas Mauseris.

 

"Mauser 98" buvo priimtas į Vokietijos kariuomenę 1898 m. balandžio 5 d. ir  pakeitė  "Mauser 1888".

 

1901 m. pirmieji kariuomenės "M98" ginklai buvo nukreipti į padalinius, vykdančius ekspedicines operacijas Rytų Azijoje, karinį jūrų laivyną ir į tris kariuomenės korpusus Prūsijose.

 

Pirmasis šio ginklo kovinis krikštas įvyko operacijos "Boxer Rebellion" rėmuose (1898-1901 m.), kur  užsirekomendavo kaip itin patikimos konstrukcijos ir labai taiklus šaulių ginklas. 

 

 

(nuotr. M98)

 

Vėliau ginklo gamybos mąstai tik augo. Pirmojo pasaulinio karo pradžioje Vokietijos kariuomenė turėjo 2,273,080  "Mauser 98" šautuvų, o karo metu  buvo pagaminta dar 7,000, 000 vienetų

 

 

 

 

 

 

 

Duomenys:

 

 

Šalis: Vokietija.

 

Vokietijos kariuomenės ginkluotėje: 1898-1935 m.

 

Sukurimo metai: 1895 m.

 

Kūrėjas: Paul Mauser.

 

Gamintojas: Mauser.

 

Vėliau pagal licenzijas tokius pat arba kitokius modelius, tačiau su patentuotais "Mauser" techniniais sprendimais gamino ir dar gamina: "Deutsche Waffen und Munitionsfabriken", "Haenel", "Sauer & Sohn", "Waffenwerke Oberspree", V. Chr. Schilling Co., Simson, Imperial Arsenals of Amberg, Danzig, Erfurt, Leipzig and Spandau.

 

Ginklo versijos: K98a, K98b.

 

Svoris - (be šovinių) 4.09 kg (9,0 svaro).

 

Ilgis -  1250 mm (49,2 colio).

 

Vamzdžio ilgis  - 740 mm (29,1 colio).

 

Šovinys -  M/88 iki 1903 m., vėliau - 7,92× 57mm. Mauser.

 

Action Bolt.

 

Greitošauda - 15 šūvių per minutę.

 

Pradinis kulkos greitis -  878 m/s (2881 pėdos/s) su 1903 m. 9,9 g (154 gr) kulka.

 

Optimalus šaudymo nuotolis su mechaniniu taikikliu - 500 m (550 jardų).

 

Optimalus šaudymo nuotolis su optiniu taikikliu ≥ 800 m (870 m.)

 

Ilgiausias šūvio nuotolis  - 3 735 m (4,080 m.) su "S Patrone"

 

Talpa: 5 šov.

 

 

Vienas iš M98 trūkumų tuo metu buvo tai, kad visi procesai ir medžiagos gana brangiai kainuodavo ir kas savo ruoštu atsiliepdavo galutinei ginklo kainai.

 

 

Nepaisant didelės kainos, Vokietijos kariuomenė tikėjo ginklo sėkme numatomuose karo frontuose ir  įsigyjusi pirmajį milijoną  šių ginklų  skaičiumi  viršijo šaulių skaičių tuometinėje Vokietijos kariuomenėje.

 

 

 

 

 

 

Puikus šio ginklo "pasirodymas" I pasauliniame kare ir sėkminga konstrukcija turėjo pratęsimą ir II pasauliniame kare.

 

Jau II pasaulinio karo pradžios vokiečiai  pagamino modifikuotą, trumpesnę originalaus "M98" versiją, ir ši versija žinoma kaip "Karabiner 98 Kurz" kuri nuo 1935 m. tapo Vokietijos "Wehrmacht" kariuomenės tabeliniu ginklu.

 

 

 

 

Šis ginklas išlieka populiarus ir nūdienoje. Beveik visi ginklo techniniai sprendimai išlieka nepakitusi klasika ir kokybės etalonas daugeliui šių dienų ginklų gamintojų.

 

 

 

 

Jei tik turėsite galimybė įsigyti M98 nepraleiskite progos. Tai nesenstanti klasika medžioklei, pramoginiam ar net sportiniam šaudymui.

 

 

Video puikiai vizualizuojantis M98 veikimą:

 

 

 

 

 

Gerų įspūdžių  su ginklu rankose.

 

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

Kas yra „Beretta holding“ grupė?
Šį kart parašysime apie vieną iš žinomiausių pasaulio ginklų gamintojų „Beretta holding“ grupę. Iš dalies, sunku patikėti, kad net toks stambus ir gilias tradicijas turintis Suomijos gamintojas „SAKO“, kurio ginklai yra labai paklausūs ir populiarūs Lietuvoje tai pat priklauso šiai ginklų gamintojų grupei.   Šiuo metu apie 2,630 darbuotojus ir 420 milijonų eurų apyvartą pasiekianti bendrovė buvo įsteigta 1526 metai nedideliame Italijos Gardone Val Trompia miestelyje ir pavadinta pirminiu „Fabbrica d‘Armi Pietro Beretta S.p.A“ pavadinimu. Pagrindiniai veiklos barai: pistoletų, automa..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Kas yra „Mauser“ ?
  Mauser buvo vokiškų užrakinamos spynos šautuvų ir pusiauatomatinių pistoletų  gamintoja nuo 1870 iki 1995 m. Mauser ginklai pradžioje buvo kuriami Vokietijos kariuomenei. Pradedant 19a. pab., 20a. pr. Kariniai Mauser modeliai buvo gaminami pagal licenzijas kitose šalyse, taip pat tapo populiari ginklų markė civilinėje ginklų rinkoje, ypač skirtų medžiotojams.   1995 m. kompanija tapo sudėtine Rheinmetall kompanijos dalimi pavadinimu Mauser-Werke Oberndorf Waffensysteme GmbH, kol 2004 m. pavirto Rheinmetall Waffe Munition Gmbh. Originalios Mauser kompanijos dalis Mause..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
CZ ginklai
  Šaunamieji ginklai asocijuojami su Česká zbrojovka (Čekijos ginklų gamykla) vardu ir dažniausiai žymimi paprasta abreviatūra “CZ” istoriškai gaminami įvairiose viena nuo kitos  nepriklausomose gamyklose, tokiose kaip Zbrojovka Praga, Československá státní zbrojovka (Zbrojovka Brno), Česká zbrojovka Strakonice, Česká zbrojovka Uherský Brod (ČZUB), Zbrojovka Vsetín (ZVI), Alfa-Proj, Arms Moravia (Technoex) ir parduodami su ženklu ČZ, Brno arba Vz (ček. vzor – “modelis”). Ženklas “vz” prie modelio dažniausiai rašomas, jei ginklo variantas yra priimtas į Čekijos (buvo priimtas ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
SAUER ginklai
  Kompanija įkurta 1751 m. Sauer & Sohn kompanija yra seniausias Vokietijos ginklų gamintoja, su daugiau kaip 260 metų patirtimi. Gaminamų ginklų diapazoną galima apibūdinti kaip "armijai ir civiliams". Ilgametė ginklų gamybos patirtis atsispindi ištobulintame gamybos procese. Tradicinės elegancijos ir modernių detalių kombinacija padaro Sauer puikiu medžioklės ginklu.   Lengvai atpažįstamos Sauer ginklų savybės apima lengvai pakeičiamą vamzdį, atskiriamą dėtuvę ir tikslų inžinerinį atlikimą. Sauer ginklai taip pat pasižymi mechanizmo kompaktiškumu, kas padaro šautuvą t..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Remington ginklai
​   Remington ginklų kompanija įkurta 1816 m. JAV. Tai seniausias, be pertraukų veikiantis gamintojas Š. Amerikoje ir seniausia kompanija JAV gaminanti savo originalius produktus armijai, teisėsaugos institucijoms, civiliams. Tai taip pat vienintelė ir didžiausia JAV kompanija, gaminanti lengvuosius šaulių ginklus kariuomenei ir amuniciją jai JAV teritorijoje. Remington taip pat sukūrė arba pritaikė naudojimui daugiau šovinių, nei bet kuris kitas amunicijos gamintojas pasaulyje. Šios kompanijos produktai yra platinami daugiau kaip 60 šalių, o tai didžiausias platinimo tinklas rinkoj..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
SIG/Sig-Sauer pistoletai
  SIG (Schweizerische Industrie Gesellschaff) kompanija turi senas ginklų gamybos tradicijas. Ją 1853 metais ją įkūrė laikrodininkas Heinrichas Mozeris (Heinrich Moser), politikas Frydrichas Pejeris (Friedrich Peyer im Hof) ir Šveicarijos kariuomenės karininkas Konradas Nėheris-Štokaras (Conrad Neher-Sto-kar).   Iš pradžių, jie Šafhauzeno (Schaft'hau-sen) mieste gamino traukinių dalis bei kitą geležinkelio įrangą. 1860 metais, Šveicarijos kariuomenės prašymu ėmė gaminti ginklus.   1865 metais ginklų gamyklai vadovavo Frydrichas Feterlis (Frie-dric..
3 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Tankai
    Šiame straipsnyje  trumpai pažvelgiame į tiek taktiškai, tiek techniškai įdomų tankų pasaulį. Stengėmės pateikti kertines detales apie jų raidos istoriją.     Tikimės, kad tai paskatins Jus pasidomėti giliau šiomis kovos mašinomis bei straipsnis  patiks kariams ir civiliams.      Žodis "tankas" kilęs iš anglų kalbos žodžio „tank", kurio pagrindine reikšmė - "bakas“, "rezervuaras". Tankas - tai vikšrinė, gero pravažumo kovos mašina, visiškai šarvuota, turinti įvairią ginkluotę taikiniams mūšio lauke naikinti.   ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Snaiperinis šautuvas SAKO TRG 22
Snaiperinis šautuvas SAKO TRG 22     „Sako TRG” šautuvai pradėti gaminti 1992 m. Suomijoje, „Sako” ginklų gamybos įmonėje.     Šioje nuo prieškario veikiančioje įmonėje gaminami aukštos kokybės koviniai, medžiokliniai, sportiniai ginklai ir šaudmenys.     Pirmieji „Sako TRG” modeliai TRG 21 ir TRG 41, be keleto smulkių detalių, skyrėsi tiktai naudojamo šovinio galingumu ir kalibru. „Sako TRG 21” naudojo standartinį 7.62 x 51 mm NАТО (.308 Winchester) šovinį, o TRG 41 – galingesnius .300 Winchester magnum arba .338 Lapua tipo šovinius..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Ginklas Mauser 98 (M98)"

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.