Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Kategorijos

Leupold

Lietuvoje atstovaujame Leupold Tatical Optics produkciją, skirta profesionaliems kariams ir kitų jėgos struktūrų nariams, kurių profesinėle veikloje reikalinga itin patikima įranga. Džiaugemės, kad mumis pasitikėjo vieno žymiausių pasaulio gamintojų Leupold & Stevens. Pasitikėkite ir Jūs. Peržiūrėti mūsų atstovaujamą produkcija galite paspaudę ant Leupold Tactical Optics logotipo. Papildomą informaciją dėl Leupold Tactical Optics produkcijos specifikos ar įsigijimo galimybės teiraukitės elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt arba telefonu +37065775255.

 

Viena garsiausių pasaulio kompanijų, gaminančių optinius prietaisus kariams, medžiotojams bei civiliams  Leupold & Stevens 1907 metais įkūrė vokietis Markus Markus Friedrich (Fred) Leupold ir jo svainis Adam Voelpel. 1942 metais kompanija buvo pervardinta Leupold & StevensŠiuo metu prie kompanijos vairo stovi jau penktoji giminės karta. Leupold gaminami optiniai prietaisai skirstomi į dvi pagrindines kryptys, tai medžiotojams ir kariams profesionalams. Nuo 2014 metų kompanijos vykdantysis direktorius Bruce Pettet, o centrinė būstinė įsikūrusi Beavertone, Oregono valstijoje, JAV.

Šios kompanijos visa produkcija gaminama tik JAV Oregono valstijoje, todėl būkite tikri, kad pirkdami Leupold įsigyjate aukščiasio lygio optinius taikiklius, stebėjimo prietaisus bei kitus įrankius ar įrangą. 

 

1942 metais kompanija buvo pervardinta Leupold & Stevens

 

Prekių sąraše nėra.