Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Trumpai apie Leupold & Stevens

Trumpai apie Leupold & Stevens

 

 

Viena garsiausių pasaulio kompanijų, gaminančių optinius prietaisus kariams, medžiotojams bei civiliams  Leupold & Stevens 1907 metais įkūrė vokietis Markus Markus Friedrich (Fred) Leupold ir jo svainis Adam Voelpel. Pirmasis kompanijos pavadinimas buvo kūrėjų pavardžių junginys - Leupold & Voelpel. Kompanija taisydavo matavimo prietaisus bei kitą, to meto, diagnostinę įrangą.

 

1911 metais kompanija gavo konstruktoriaus John Cyprian (J.C.) Stevens užsakymą pagaminti jo sukurtą ir patentuotą vandens lygio matavimo ir fiksavimo prietaisą. Po šio įrenginio sėkmės konstruktorius Stevens buvo pakviestas ir 1914 metais prisijungė prie kompanijos kaip lygiavertis partneris. Prisijungus naujam partneriui kompanija buvo pervadinta Leupold, Voelpel, and Co.

 

Kompanija tęsė sėkmingą darbą matavimo prietaisų srityje ir pasiekė gana žymių laimėjimų. 1939 metais sukūrė ir patentavo vandens lygio matavimo prietaisą, kuris duomenis perduodavo per telefono linijas. Tuo metu, tai buvo itin novatyvu  ir leido sekti vandens lygi rezervuaruose ir kitose svarbiose vandens talpyklose per atstumą.

 

1942 metais kompanija buvo pervardinta Leupold & Stevens. Šiuo vardu vadinasi iki šiol,  tačiau vysto skirtingus prekinius ženklus. Optiniai prietaisai bei kiti produktai susieję su karyba, medžiokle vystomi ir pardavinėjami naudojant Leupold prekinį ženklą, o įvairūs vandens lygio matavimo ar potvynių prevencijos prietaisai turi Stevens ženklą.

 

 

Optinių prietaisų gamyba Leupold & Stevens pradėjo po II pasaulinio karo. Pati pradžios istorija yra gana įdomi bei apipinta legendomis. Vienas iš kompanijos įkūrėjo Marcus Leupold nepataikė į įspūdingą elnę, nes jo optinis taikiklis ant ginklo užrasojo. Pasak žinovų, Marcus Leupold pasakė, kad gali padaryti žymiai geresnius taikiklius nei pastarasis.

 

Šiuo metu prie kompanijos vairo stovi jau penktoji giminės karta. Leupold gaminami optiniai prietaisai skirstomi į dvi pagrindines kryptys, tai medžiotojams ir kariams profesionalams.

 

Itin didelį pasisekimą turi kariams skirti optiniai prietaisai. Kompanija yra viena iš pagrindinių JAV kariuomenės reguliariųjų, o ypač specialiųjų pajėgų optinių taikiklių tiekėja.

 

Gaminamų optinių prietaisų gama itin plati, todėl kviečiame aplankyti oficialų gamintojo puslapį www.leupold.com ir apžvelgti išties įspūdingą ir itin kokybiška pasiūlą.

 

Nuo 2014 metų kompanijos vykdantysis direktorius Bruce Pettet, o centrinė būstinė įsikūrusi Beavertone, Oregono valstijoje, JAV.

 

www.amunicija.lt atstovauja Luepold Tactical Scopes produkciją Lietuvoje.

 

 

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

SAUER ginklai
  Kompanija įkurta 1751 m. Sauer & Sohn kompanija yra seniausias Vokietijos ginklų gamintoja, su daugiau kaip 260 metų patirtimi. Gaminamų ginklų diapazoną galima apibūdinti kaip "armijai ir civiliams". Ilgametė ginklų gamybos patirtis atsispindi ištobulintame gamybos procese. Tradicinės elegancijos ir modernių detalių kombinacija padaro Sauer puikiu medžioklės ginklu.   Lengvai atpažįstamos Sauer ginklų savybės apima lengvai pakeičiamą vamzdį, atskiriamą dėtuvę ir tikslų inžinerinį atlikimą. Sauer ginklai taip pat pasižymi mechanizmo kompaktiškumu, kas padaro šautuvą t..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Remington ginklai
​   Remington ginklų kompanija įkurta 1816 m. JAV. Tai seniausias, be pertraukų veikiantis gamintojas Š. Amerikoje ir seniausia kompanija JAV gaminanti savo originalius produktus armijai, teisėsaugos institucijoms, civiliams. Tai taip pat vienintelė ir didžiausia JAV kompanija, gaminanti lengvuosius šaulių ginklus kariuomenei ir amuniciją jai JAV teritorijoje. Remington taip pat sukūrė arba pritaikė naudojimui daugiau šovinių, nei bet kuris kitas amunicijos gamintojas pasaulyje. Šios kompanijos produktai yra platinami daugiau kaip 60 šalių, o tai didžiausias platinimo tinklas rinkoj..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Trumpai apie kompaniją GLOCK
  Viena žymiausių nūdienos ginklų kompaniją įkūrė inžinierius Gastonas Glockas (Gaston Glock) Austrijoje nedideliame Deutsch-Wagram mieste šalia sostinės Vienos. Pirminė kompanijos specializacija buvo detalės iš plastiko ir metalo. Vystat veiklą, kompanijos inžinieriai sugebėjo įsisavinti ir net sukurti naujas technologijas plastiko ir metalų lydinių srityje. Netrukus pradėjo gaminti aksesuarus, dalis ir mokymo priemones skirtas kariuomenei tokias kaip: mokomąsias ir imitacines granatas, diržus kulkosvaidžiams, plastikinius tvirtinimo segtukus ir kitas. Tai pat buvo pradėta gaminti asm..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Trumpa Smith & Wesson pistoletų raidos istorija
  Kariams ir civiliams pavadinimas Smith & Wesson dažniausiai asocijuojasi  su revolveriu. Ši JAV kompanija įkurta 1857 metais, o nuo 1987 metų priklauso Didžiajai Britanijai. Jau nuo 1948 metų ji gamina pusiau automatinius pistoletus. Tų metų pabaigoje JAV kariuomenės vadovybė nusprendė pradėti tyrimus, kuo pakeisti pasenusi Colt 1911-A1 tarnybinį pistoletą. Smith & Wesson sukūrė pusiau automatinį ginklą, kuris buvo išbandytas Valstybiniame arsenale Spingfield ginklų gamykloje.   Tačiau šiek tiek vėliau Gynybos ministerija nusprendė senąjį karinį Colt pis..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
SIG/Sig-Sauer pistoletai
  SIG (Schweizerische Industrie Gesellschaff) kompanija turi senas ginklų gamybos tradicijas. Ją 1853 metais ją įkūrė laikrodininkas Heinrichas Mozeris (Heinrich Moser), politikas Frydrichas Pejeris (Friedrich Peyer im Hof) ir Šveicarijos kariuomenės karininkas Konradas Nėheris-Štokaras (Conrad Neher-Sto-kar).   Iš pradžių, jie Šafhauzeno (Schaft'hau-sen) mieste gamino traukinių dalis bei kitą geležinkelio įrangą. 1860 metais, Šveicarijos kariuomenės prašymu ėmė gaminti ginklus.   1865 metais ginklų gamyklai vadovavo Frydrichas Feterlis (Frie-dric..
3 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Trumpai apie Airsoft/šratasvydžio ginklus
Airsoft/šratasvydžio ginklai    Airsoft/šratasvydžio ginklai – pramoginiai pneumatiniai šaunamieji ginklai, išvaizda itin panašūs į tikrus šaunamųjų ginklų modelius ir šaudantys 6 mm skersmens lengvais plastikiniais rutuliukais (BB) (kinetinė energija neviršija 6 J). Daugelis airsoft/šratasvaidžio ginklų eksterjetu yra beveik identiški savo tikriesiems broliams Pataikę rutuliukai gali pakenkti tik pataikę į akis, nuo ko apsaugo prigludę apsauginiai akiniai.   Istorija   X a. 8-ąjį dešimtmetį Japonijoje ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Peilis "Balisongas"
        Balisongas (angl. balisong, Batangas knife) – filipiniškas sulankstomas peilis, kuris turi dvi rankenas, pritvirtintas prie trumpos įkotės ašimis, kad galėtų apie jas suktis.   Užlenktos rankenos paslepia geležtę rankenų grioveliuose. Taip užlenktas balisongas susegamas ir yra visiškai saugus.   Atsegus ir atlenkus rankenas į priešingą pusę atidengiama geležtė, o abi rankenos susiglaudžia ir sudaro vieną rankeną.   Treniruotas žmogus gali labai staigiai sulenktą peilį v..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Legendinio ginklo M-14 istorija
M14 šautuvas (angl. M14 rifle) – JAV automatinis šautuvas, naudojantis 7,62x51 mm NATO (.308 Winchester) šovinius. Automatinis šautuvas M-14 skirtas priešo gyvajai jėgai ir nešarvuotai technikai naikinti. Ginklas gali šaudyti pusiau automatiniu režimu. Oficialiai vadinamas angl. United States Rifle, 7.62 mm, M14.   1959-1970 m. buvo pagrindinis JAV kariuomenės šautuvas, naudotas JAV armijos ir JAV Jūrų pėstininkų korpuso kaip pagrindinio ir tolesnio apmokymo bei kovinis ginklas daliniuose, buvusiuose JAV..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Snaiperinis šautuvas SAKO TRG 22
Snaiperinis šautuvas SAKO TRG 22     „Sako TRG” šautuvai pradėti gaminti 1992 m. Suomijoje, „Sako” ginklų gamybos įmonėje.     Šioje nuo prieškario veikiančioje įmonėje gaminami aukštos kokybės koviniai, medžiokliniai, sportiniai ginklai ir šaudmenys.     Pirmieji „Sako TRG” modeliai TRG 21 ir TRG 41, be keleto smulkių detalių, skyrėsi tiktai naudojamo šovinio galingumu ir kalibru. „Sako TRG 21” naudojo standartinį 7.62 x 51 mm NАТО (.308 Winchester) šovinį, o TRG 41 – galingesnius .300 Winchester magnum arba .338 Lapua tipo šovinius..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
"Antano Smetonos" mitas
​   Įvadas   Artėjantis Lietuvos Respublikos šimtmetis ir jo paminėjimas verčia visuomenę permąstyti mūsų tautos ir valstybės istoriją. Tai, savo ruožtu, sąlygoja ne tik tikrų, bet dažnai ir išgalvotų, herojų bei žygdarbių iškėlimą ir pristatymą visuomenei. Visa tai tarnauja ne visuomet pagrįsto istorinio naratyvo formavimui. Šių dienų geopolitinis kontekstas labai palankus ne visuomet racionaliam tarpukario Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vertinimui.   Manau, kad kaip tik tokiu pavyzdžiu būtų galima laikyti karo laivo „Prezidentas Smetona“ bei viso Lietuvos Respu..
2 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Trumpai apie Leupold & Stevens"

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.