Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Medžiokliniai šunys. Dratharai

Medžiokliniai šunys. Dratharai

 

Jei medžiojate dažnai ir įvairiais būdais, jei medžioklės plotuose praleidžiate 3 ir daugiau dienų per savaitę, jei jūsų medžioklės sezonas tęsiasi nuo balandžio iki kovo, jums reikėtų universalaus vokiečių vižlo – dratharo. Jeigu jūs ieškote patikimo šeimos šuns, tai irgi dratharas… 

 

Balandžio mėnesį dratharas paduos visas sumedžiotas ar sužeistas slankas, iš šalto pavasarinio vandens ištrauks sumedžiotus gaigalus.


Gegužę, birželį, liepą suras sužeistus, po šūvio (net iki 40 val.) toli nuėjusius šernus ir stirninus.

 

Rugpjūtį pakels šūviui ir iš tankios vandens augmenijos surinks visas sumedžiotas ar sužeistas antis.

 

Be tokio šuns neįmanoma kurapkų, fazanų, perkūno oželių medžioklė. Turėdamas puikią uoslę jis šaudykle apieškos lauką. Suradęs paukštį, padarys tilktį ir ramiai sulauks, kol priartės vedlys, po to pakels jį šūviui. Po šūvio ir komandos suras ir paduos sumedžiotus ar sužeistus paukščius.

 

Rugsėjį, prasidėjus tauriųjų elnių ir briedžių patinų medžioklei, ramiai lauks automobilyje ar po bokšteliu, kol prireiks jo pagalbos.


Spalį prasidėjus medžioklėms varant, kartu su varovais varys žvėris, „iškrapštys“ juos iš tankumynų, tačiau toli jų nepersekios, tik iki šaulių linijos. O jei ne vedlio eilė varyti, ramiai tupės kartu ant linijos numerio, laukdamas, kol reikės surasti sužeistą.

 

Prasidėjus kiškių medžioklėms Suvalkijoje, eis prie vedlio kojų linijoje ar katile. O po šūvio persekios sužeistą kiškį, kol pagaus ir po to atneš jį vedliui.


Beje, dratharai pasižymi piktumu ne tik žvėriui, bet ir sargumu svetimam žmogui. Taigi jis apsaugos jus, jūsų šeimą ir nuosavybę.

 

Be puikių medžioklinių savybių, dratharai yra ir šeimos šunys, jie ypač sutaria su vaikais, yra vaikų žaidimų draugai.

 

 

 

Kam ir kodėl išveisti?

 

Ši veislė išvesta įvairiapusei medžioklei pačiomis sunkiausiomis, rūsčiausiomis gamtos ir atmosferos sąlygomis, kuriomis kitos veislės dirbti atsisako. Jų eksterjeras buvo kuriamas toks, kad maksimaliai atitiktų tokios medžioklės reikalavimus. Kuriant dratharų veislę, veisėjai laikėsi koncepcijos „Durch Leistung zum Typ“ – nuo panaudojimo prie eksterjero.

 

Jėga ir ūgis, sudėjimo ir skeleto stiprumas, tobulas judėjimo aparatas, konstitucijos ir nervų sistemos tipas, mokymo ir panaudojimo lengvumas, šiurkšti plaukų danga – visi šie elementai tarpusavyje susiję, teisingas jų santykis šios veislės šunis leidžia optimaliai panaudoti įvairiose medžioklėse.

 

Dratharų veislė pradėta kurti XIX a. pabaigoje. Pagal vokiečių medžiotojų reikalavimus (matyt, tai susiję su šios tautos praktiškumu ir taupumu), vienas dratharas turėjo atlikti tai, ką britams atlieka 2-3 skirtingų veislių ir paskirties medžiokliniai šunys.

 

Britų pointeris suranda paukštį, tilktimi parodo, kur jis yra, spanielis pakelia iš tankumynų, retriveris suranda sumedžiotus ar sužeistus paukščius, žvėrelius ir atneša juos medžiotojui.

 

Vokiečių pradėta kurti veislė turėjo būti vižlas: daryti tilktį, turėti piktumo žvėriui, būti sargiam svetimam žmogui. Jos pagrindą sudarė geriausių šiurkšiaplaukių vižlų veislių atstovai: grifonų, pudelpointerių, stihelharų. Norint pagerinti dratharų savybes medžiojant lauke (paiešką ir tilktį), jiems buvo įlieta ir kurtsharų kraujo.

 

Labai didelę įtaką kuriant veislę turėjo Sigismundas von Zedlitz und Neukirch (1838–1903), žinomas Hegevaldo slapyvardžiu. Jis suformavo pagrindinius dratharų veislės kūrimo principus. Hegevaldo atminimui Vokietijoje kasmet rengiami dratharų bandymai, kuriuose dalyvauja geriausi šios veislės atstovai.

 

1902 m. gegužės 11 d. Šutcenhause (Vokietija) dratharų veisėjai ir augintojai susibūrė į Vokiečių dratharų susivienijimą. Susibūrimo metu buvo priimtos tezės, kuriuos aktualios ir dabar:

 

1. Medžioklė be šuns yra tik apgailėtinos pastangos. Medžioklinių šunų veisimas ir atranka nėra išsigalvojimas, o tikros medžioklės įgyvendinimo priemonė.


2. Vokiečių dratharų susivienijimas turi vienintelį tikslą – įvairiapusei medžioklei sukurti šunį, kurio plaukų danga ir fizinės savybės leistų išlikti darbingam bet kokiomis klimato sąlygomis.


3. Šis tikslas pasiekiamas tik griežta ir teisinga atranka.

 

Veislės kūrėjai kur kas daugiau dėmesio skyrė medžioklinėms darbinėms savybėms, nei išvaizdai. Buvo atliekami įvairūs, ne visada sėkmingi, kryžminimai. Dėl to dratharai iki šiol nėra galutinai susiformavusi, nusistovėjusi veislė. Palikuonys ne visada paveldi tėvų savybes ir išvaizdą, ypač tai pasakytina apie plaukų dangą. Vadose pasitaiko šuniukų su skirtinga plaukų danga: vieni apaugę ilgais švelniais plaukais, kiti vidutinio ilgio šiurkščiais, o dar kiti trumpais. Tuo tarpu pagal eksterjero standartą plaukai turi būti prigludę, šiurkštūs, 2–4 cm ilgio. Virš akių – ryškūs antakiai, su labai šiurkščiais plaukais. Šiurkštūs ūsai ir barzda yra būtini dratharų požymiai.

 

Vokietijoje – populiarūs

 

Vokiečių šiurkščiaplaukių vižlų veislė buvo sukurta ilgo ir kantraus selekcinio darbo dėka. Darbinių savybių bandymai parodė, kad atranka vykdoma teisinga linkme. Šiuo metu tai viena iš gausiausių medžioklinių šunų veislių Vokietijoje. Čia kasmet užregistruojama per 3500 gimusių šios veislės šuniukų.

 

Visos savybės, reikalingos įvairiapusiškai panaudojant šunį, subalansuotos. Lengvumas ir greitis, reikalingi medžiojant laukuose, tenkina pačius didžiausius reikalavimus, tačiau nesumažina šuns jėgos, sudėjimo ir skeleto stiprumo. Puiki uoslė lemia didelį paieškos greitį lauke. Prieštaravimai tarp šuns naudojimosi viršutine uosle dirbant lauke ir apatine uosle, dirbant miške, įveikiami lengvu šios veislės dresavimu ir paklusnumu. Medžiotojai, daug medžiojantys miške, labai vertina šios veislės savybę skalyti persekiojant žvėrį karštais pėdsakais (kaip skalikai).

 

Pirmieji dratharai mūsų krašte

 

1961 m. į Vilnių iš Krymo buvo atvežta pirmoji dratharų kalytė Fortūna. Į Krymą ją atgabeno jūreiviai iš Vokietijos Demokratinės Respublikos. Kalė buvo puikaus eksterjero ir darbinių savybių. Pirmieji šuniukai atsirado kergiant su Rygos dratharais. Po to ši kalė buvo kergta su garsiais Maskvos dratharų veisėjos V.Ušakovos šunimis Gepardu I ir Gepardu II.

 

Pamažu atsirado medžiotojų, kuriems dratharai tapo nepamainomi padėjėjai medžioklėje. D.Venskūnienė (Vilkaviškis), A.Muchinas (Kaunas), V.Krotovas (Vilnius), E.Gomalickaja (Šalčininkai). Po truputį dratharų veislė tapo žinoma ir populiari.

 

Tačiau nežinant veisimo kriterijų, nebuvo laikomasi griežtos atrankos pagal plaukų dangą. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos kinologinė komisija, vadovaujama A.Kuzavinio, 1977 m. į specialiai organizuotą dratharų ir jagdterjerų parodą, kurioje buvo surinkti dauguma Lietuvos dratharų ir jagdterjerų, pasikvietė patyrusius ekspertus iš Vokietijos Demokratinės Respublikos. Po parodos buvo surengtas seminaras.

 

1987 m. Šumskuose prie Marijampolės įvyko pirmieji dratharų ir kurtsharų bandymai, kuriuose buvo vertinama, kaip jie tinka visapusiškai medžioklei.

 

Trumpa dratharų charakteristika

 

Vokiečių dratharas yra vidutinio dydžio šuo šiurkščia, tvirta, prie kūno prigludusia plaukų danga, kurios ilgis 2-4 cm. Vidinę kojų dalį, krūtinę ir pilvą dengia trumpesnis plaukas. Trumpesniais plaukais taip pat apaugusi galva ir ausys. Dėl tamsių akių, išraiškingų antakių ir tankios, bet ne per ilgos, pageidautinai šiurkščios, barzdos snukio išraiška labai energinga.

 

Dratharo judesiai energingi, plastiški ir harmoningi. Idealus aukštis ties ketera: šunų 61-68 cm, kalių- 57-64 cm. Aukštis ties ketera ir kūno ilgis privalo būti vienodi. Pagrindinė spalva nuo šviesios iki tamsios kavos su žilomis dėmėmis.


Paklusnus, lengvai dresuojamas. Piktumas ir bailumas yra ydos.

 

Darbinių savybių bandymo pakopos

 

Vokietijoje, taip pat ir kitose Europos šalyse vykdoma trijų pakopų darbinių dratharo savybių bandymų sistema.

 

Pirmoji pakopa – Verbandjugendprüfung (VJP) jaunimo bandymai. Bandomi praėjusių metų gimimo šunys, bandymų tikslas:
1. patikrinti įgimtas medžioklines savybes jaunų šunų, gimusių praėjusiais metais;
2. pagal bandymų rezultatus nustatyti tėvų vertingumą pagal palikuonių paveldėtas medžioklines savybes.
Vertinama: sekimas pėdsaku (kiškio), uoslė, paieška, tilktis, kontaktas su vedliu.

 

Antroji pakopa – Verbandsherbstzuchtprüfung (HZP), rudeniniai bandymai. Jų rengimo tikslas:
1. patikrinti įgimtas medžioklines savybes jaunų šunų, gimusių praėjusiais metais;
2. nustatyti pagal bandymų rezultatus tėvų vertingumą pagal palikuonių paveldėtas medžioklines savybes;
3. nustatyti šunų tinkamumą selekcijai;
4. patikrinti įgytas šunų medžioklines savybes medžiojant lauke ir vandenyje.
Vertinama: sekimas pėdsaku (kiškio), uoslė, paieška, tilktis, kontaktas su vedliu, darbas vandenyje, paukščių aportas, žvėrelių aportas, aporto maniera, dresavimas (paklusnumas), noras dirbti.

 

Trečioji pakopa – Verbandgebrauchsprüfung (VGP), tinkamumo visapusiškai medžioklei
bandymai. Jų tikslas:
1. nustatyti šuns pasirengimą visapusiškai medžioklei lauke, miške, vandenyje;
2. nustatyti pagal bandymų rezultatus šunų vertingumą veisimui.
Vertinama 30 medžioklinių savybių dirbant lauke, miške, vandenyje. Kai kurie bandymų pratimai reikalauja iš šuns aukščiausio fizinio parengimo laipsnio.
Nors dratharai nepaprastai lengvai mokomi, nesunkiai valdomi, tačiau norint, kad šuo išlaikytų bandymus, reikia ilgai ir sistemingai mokyti. Visapusiškas medžioklinis šuo rengiamas apie 2–3 metus, tačiau juk ne dievai puodus lipdo…

 

Dratharai priklauso FCI VII gr. 1 sekcijai (kontinentiniai pointeriai), standarto Nr. 98. Išsamus standarto aprašas www.fci.be

 

Georgijus Jefremovas ir Vytautas Tamošiūnas

 

 

 

 

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

120 medžioklinių šunų namai.
  Medžioklinis šuo pats ištikimiausias medžiotojo draugas ir pagalbininkas, tokio teiginio teisingumas nėra diskutuojamas net  pradedančiųjų medžiotojų tarpe.  Bet ką iš tikrųjų reiškia turėti medžioklinį šunį ar net medžioklinių šunų veislyną. Gero medžioklinio šuns nenusipirksi "Prekės Medžiotojams" parduotuvėse. Tinkamą medžioklinį šunį tikrai turi ne vienas medžiotojas, bet šunų veislynai – labai profesionalių žinių ir įgūdžių reikalaujantis užsiėmimas, "įkandamas" tikrai ne kiekvienam.   Lietuvoje tikrai yra puikių šunininkų ir medžioklinių šunų veislynų, tači..
2 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžioklės istorija
  Medžioklės istorija   Medžioklės aukso amžius   (Medžioklė iki Lietuvos valstybės susiformavimo)   Archeologiniai radiniai rodo, kad neolito laikotarpiu, t.y. 5-2 tūkstantmetyje prieš Kristų, medžioklė buvo dominuojantis dabartinės Lietuvos teritorijoje gyvenusių baltų genčių verslas ir maisto šaltinis. To meto archeologiniuose radiniuose laukinių gyvūnų kaulai sudaro daugiau kaip 90 proc. osteologinės medžiagos. Vėliau medžiojamų gyvūnų kaulų kiekis tolydžio mažėjo, o naminių gyvūnų - didėjo ir 200-300 m. po Kristaus gimimo medžiojamieji ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiotojai Lietuvoje
          Policijos registre yra 31 tūkst. asmenų, turinčių leidimus laikyti medžioklinius ginklus, vadinasi, ir teisę medžioti. Pastaraisiais metais medžiotojų sąvadui duomenis teikė 28 tūkst. medžiotojų, iš jų 24 800 deklaravo priklausymą medžiotojų draugijoms. Kitoms medžiotojų organizacijoms (Lietuvos medžiotojų sąjungai „Gamta", Sūduvos medžiotojų sąjungai) priklauso 1400 medžiotojų," laisvų šaulių" yra apie 1800. Turinčių teisę medžioti ir laikyti medžioklinius ginklus, bet neteikiančių duomenų medžiotojų sąvadui asmenų yra apie 3000.   ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiokliniai šunys. Lietuvos skalikai
  Žmogus šunį prisijaukino jau prieš 10-12 tūkstančių metų. Visą tą laiką žmogus ir šuo buvo – neatskiriami. Nė vienas naminis gyvulys neprisirišo prie žmogaus taip kaip šuo. Žmogaus veikla įtakojo šuns prigimties ir elgesio pasikeitimą. Šuo labai plastiškai prisitaikė prie įvairių gyvenimo sąlygų ir jam keliamų reikalavimų. Tuo ir galime paaiškinti tokį didelius šunų veislių dydžio, išvaizdos, spalvos, plaukų dangos, elgesio ir fiziologijos skirtumus. Šiuo metu pasaulyje žinoma apie 380 skirtingų šunų veislių. Viena šunų veislė yra mūsiškė, lietuvių – tai Lietuvių skalikai. Kai..
2 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiokliniai šunys. Kurtsharas
​ ​ ​​Medžiokliniai šunys. Kurtsharas   Kurtsharas, arba trumpaplaukis vokiečių pointeris, yra universalus medžioklinis šuo. Jis stiprus, itin greitas, atletiškas, raumeningas, puikiai manevruojantis net miško tankumynuose. Vėlyvą rudenį ir žiemą žema vandens temperatūra neleidžia kurtsharui ilgai dirbti vandenyje ieškant ančių, bet net žvarbiausiomis dienomis jis gali nepavargdamas sekti kraujo pėdsakais per sniegą.   Be abejo, šuniui nustojus dirbti reikia pasirūpinti jo šiluma: nusausinti kailį ir įleisti į šiltą patalpą arba automobilį, užkloti šiltą antklodę, nes ..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiokliniai šunys: Trumpaplaukis vengrų vižlas
Medžiokliniai šunys: Trumpaplaukis vengrų vižlas   Trumpaplaukių vengrų vižlų veislė talpina savyje labai daug – šeimos draugą, kompanioną, linksmintoją – klouną, sportininką, medžiotoją ir… „genijų“.   Pragyvenęs daugybę karų ir amžių, buvęs ties išnykimo riba, selektyvaus veisimo dėka trumpaplaukis vengrų vižlas įkūnija grožio, elegancijos, draugiškumo ir išskirtinių medžioklinių (medžioklės) savybių derinį.   Istorija   Trumpaplaukis vegrų vižlas yra auksinės spalvos, be galo elegantiškas ir aristokratiškas šuo, kurio ištakos siekia IX amžių,..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Medžiokliniai šunys
Terjerai ir taksai   Iš terjerų Lietuvos medžiotojai daugiausiai augina šiurksčiaplaukius foksterjerus ir jagdterjerus. Trumpaplaukių foksterjerų ir ypač Velso terjerų augina mažiau.   Su terjerais urvuose medžiojamos lapės, mangutai, barsukai, bebrai. Urve besislepiantį žvėrelį jie išvaro, o neretai net pagauna ir išvelka. Šie šunys yra universalūs, todėl atitinkamai išmokinti gali būti naudojami kanopinių žvėrių ir paukščių medžioklėse, neblogai seka sužeisto žvėries kraujo pėdsaku. Dėl įgimto azarto noriai eina į vandenį. Tai nedidelio ūgio, energingi, medžioklėje drąs..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Medžiokliniai šunys. Dratharai "

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.