Kategorijos

Okuliaras Baader Planetarium Hyperion 17 mm

Turite klausimų apie šią prekę?

KLAUSKITE

Gamintojas:Baader Planetarium
Prekės kodas:TE-241
Prieinamumas:Prekyboje
Kaina: 145.00€
Kiekis:Į krepšelį

Okuliaras Baader Planetarium Hyperion 17 mmUniversalus, plačiakampis okuliaras už nenukonkuruojamą kainą. Baader Hyperion serija puikiai tinka vizualiniams stebėjimas bei fotografijai. Dėl puikios mechaninės bei optinės kokybės pamėgti daugelio astronomų. Okuliaro matymo laukas platus siekia 68 laipsnius, stebėti vienas malonumas, lyg žvelgtumėte ne pro teleskopą o tiesiai į žvaigždes. Itin patogus netgi tiems, kas stebėjimų metu privalo dėvėti akinius. Vaizdas visame regėjimo lauke ryškus, be pastebimų aeracijų netgi naudojant f/4 ir „greitesniuose“ reflektoriuose. Optiniai paviršiai pilnai padengti daugiasluoksne danga, o okuliaro vidus bei lęšių šonai nudažyti juodai, todėl vaizdai itin kontrastingi, be pašalinių atspindžių.

Optinė schema 8 itin didelių bei kokybiškų elementų, 5 grupių. Stebėjimai šiuo okuliaru itin patogūs kadangi visuose šios serijos okuliaruose atstumas iki akies siekia 20mm. Šis okuliaras puikiai tinka ir astrofotografams. Mechaniškai itin tvirtas ir tiksliai pagamintas, todėl be baimės galine naudoti netgi su sunkiais fotoaparatais. Tvirtinimui galite rinktis iš dviejų sriegių: M43 ir M54. Kadangi regėjimo laukas itin plataus vinjetavimas minimalus. Dėl unikalaus dizaino, šis okuliaras tinka 1,25“ ir 2“ fokusatoriams, nereikia jokių papildomų perėjimų, taipogi galite naudoti 1,25“ ir 2“ filtrus. Be to su šio okuliaru galite gauti du skirtingus židinio nuotolius, tiesiog nusukate 1,25“ įvorę ir turite 2“ mažiau didinantį, platesnio apžvalgos lauko okuliarą.

Reikėtų paminėti, kad nuėmus įvorę, šiek tiek pablogėja optinės savybės, bet aberacijos nėra žymios. Jeigu standartinių židinio ilgių okuliarai netenkina Jūsų reikalavimų, galite įsigyti papildomus žiedus. Tai unikalus Hyperion okuliarų bruožas. Jų dėka galite turėti iš karto kelių skirtingų didinimų okuliarą. Šie žiedai įsisuka tarp okuliaro ir 1,25“ įvorės sutrumpindami židinio nuotolį 0.81; 0.71; arba 0.62 karto. Nors tai neatstos kelių okuliarų, bet turėsite galimybe idealiai pritaikyti turimą okuliarą savo poreikiams. Be to vietoje žiedo galite įsukti ir 2“ filtrą.

Tai aukštos kokybės itin patogus ir universalus okuliaras už nedidelę kainą. Puikus pasirinkimas ieškantiems vidutinio židinio nuotolio okuliaro. Nesvarbu ar Jūs pradedantysis mėgėjas ar patyręs astrofotografas, tikrai įvertinsite šio okuliaro privalumus. Tai puikios kokybės ir kainos gaminys.

Taip pat šis okuliaras tiks ir Karl Zeis monokliams (su papildomais adapteriams) .

Jei planuojate šį okuliarą naudoti su 2“ prizmėmis ir įstrižaisiais veidrodėliais, įsitikinkite, kad dėl ilgos įvorės neliečiami kiti optiniai paviršiai.

Charakteristikos:

• Tinka 1,25“ ir 2“ fokusatoriams;

• Du židinio nuotoliai viename okuliare;

• Elementai/Grupės - 8/5;

• Regėjimo kampas - 68;

• Atstumas iki akies - 20mm;

• Padengimas - Visų paviršių daugiasluoksnis;

• Tinka fotografijai;

• Galima keisti židinio nuotolį su papildomais žiedais;

• Galimybė prijungti beveik bet kokį foto ar video įrenginį;


Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: