Kategorijos
Atnaujinti filtravimą
Pagal kainą
Pagal gamintoją
Žiūronai

Žiūronai – optinis/optikos prietaisas skirtas toliau esančių objektų, reiškinių, kūnų stebėjimui. Paprasčiausius žiūronus sudaro trys pagrindinės dalys: okuliaras, prizmų sistema, objektyvas. Objektyvas „sugaudo“ šviesos spindulius atsispindinčius nuo objekto. Prizmių sistema dažniausiai fokusuoja ir „apdoroja“ objektyvo sugautą šviesą ir perduoda į okuliarą. Okuliare stebėtojas mato „apdorotą“ vaizdą to reiškinio, kūno, objekto kurį stebi. Elektroninė parduotuvė amunicija.lt nuolat plečia savo žiūronų pasiūlą mūsų svetainės lankytojams ir pirkėjams moderniais, garsių pasaulio žiūronų gamintojų modeliais. Šiuo metu galime pasiūlyti didelę gamą itin kokybiškų žiūronų modelių, kurie tikrai nenuvils net ir pačius aukščiausius reikalavimus šiems stebėjimo prietaisams keliančių pirkėjų. Pas mus rasite ir pigesnių, labiau mėgėjiškam, tačiau tikrai kokybiškam stebėjimui skirtų žiūronų, kurie nėra itin įmantrios ir sudėtingos konstrukcijos, tačiau itin kokybiški žiūronai. Kviečiame peržiūrėti mūsų pasiūlą ir įvertinti gerai apgalvotą žiūronų pasiūlą naujiems bei nuolatiniams pirkėjams. Žiūronų pasiūla nuolat didės todėl nepamirškite pas mus užsukti dar ne vieną kartą. Linkime Jums kuo geriausių įspūdžių su žiūronais rankoje Jūsų profesinėje ar laisvalaikio veikloje.

Kaip pasirinkti tinkamus norimai veiklai? Šį klausimą užduoda ne vienas ieškantis optimalių žiūronų, kurie užtikrintų poreikius. Visų pirmą reikia atsakyti sau į klausimą – Kokiam tikslui Jums žiūronai reikalingi? Poreikis gali būti: medžioklei, gamtos stebėjimui, kelionėms, sportui ar laisvalaikiui. Nustačius pirminį poreikį, reikia mąstyti apie konkretesnes žiūronų charakteristikas, tokias kaip didinimas. Labai paplitusi klaidinga nuomonė, kad kuo daugiau žiūronai didina tuo jie geresni, bet tai tikrai klaidinga nuomonė, nes kuo daugiau žiūronai didina tuo sunkiau „išlaikyti“ stebėjimo tašką. Didinimas turi būti optimalus Jūsų norimam stebėjimo būdui užtikrinti. Kita svarbi charakteristika – objektyvo skersmuo. Kuo didesnis objektyvo skersmuo tuo daugiau šviesos jis „sugauna“ ir Jūs matote ryškesnį vaizdą. Šiuolaikiniuose žiūronuose, vaizdo kokybė priklauso dar ir nuo to kaip tiksliai ir kokybiškai yra nušlifuoti lęšiai ar jie „neiškraipo“ šviesos spindulių atsispindėjusių nuo Jūsų stebimo objekto. Stebėjimo laukas - taip pat svarbi charakteristika. Matuojamas laipsniais ir optimalus kai yra 5 ar 6 laipsniai. Aišku, kad kuo didesnis laukas tuo daugiau Jūs matote, bet tada yra „iškraipomas“ vaizdas pakraščiuose. Atkreipkite dėmesį ir į žiūronų konstrukciją, ypač į prizmių sistemą. Gali būti „Roof“ ir „Porro“ sistemos. „Roof“ sistemos žiūronai šiek tiek mažesnių gabaritų, o „Porro“ geresnis vaizdas. Taip pat yra ir daugiau parametrų į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, bet pagrindinė taisyklė yra tai, kad pigių ir labai gerų žiūronų nebūna. Jei Jums Jūsų laisvalaikio ar profesinėje veikloje reikia kokybiškų ir tikrai gerų žiūronų nusiteikite, kad jie kainuos. Jei tik retkarčiais paimate žiūronus į rankas per sporto , visuomeninius renginius ar pramogaujant gamtoje Jums pakaks ir pigesnių. Rinkitės, analizuokite, vertinkite ir tikrai išsirinksite.

Žiūronai
125.50€

Žiūronai (binokuliarai)

Žiūronai (binokuliarai)

Žiūronai (binokuliarai)

 

Žiūronai – optiniai prietaisai, skirti nutolusių objektų ar reiškinių stebėjimui. Šiuo metu, žiūronai, naudojami labai plačiai tiek profesinėje, tiek laisvalaikio veikloje. Džiaugėmės ir mes galėdami savo pirkėjams pasiūlyti šiuos, nutolusių objektų ar reiškinių stebėjimui skirtus prietaisus. Stengėmės nuolat atnaujinti savo pasiūlą juolab, kad šie prietaisai labai greitai tobulėja ir tampa vis universalesnio panaudojimo ir pritaikymo. Mūsų parduodamus žiūronus netruko įvertinti kariai, medžiotojai bei civiliai, gamtą stebėti mėgstantis pirkėjai. Tikimės, kad Jūs nuolat apsilankysite šioje mūsų parduotuvės paskiroje ir surasite savo poreikius atitinkančius žiūronus. 

Rodyti:
Rikiuotė:
  Patiki žiūronai    su šiuolaikine optine Super Fine sistema kurios prizmės pa..
142.62€
   Ranger Pro 8x32 žiūronai idealiai tinka medžioklei. Unikali optikos sistema generuoj..
480.00€
  Šiuolaikiški ir patikimi žiūronai    bet kokiai veiklai. Techniniai duomen..
124.00€
  Sukurti naudoti prasto apšvietimo sąlygomis. 56 mm objektyvo diametras optimaliai paskirst..
741.00€
  Kokybiški žiūronai laisvalaikiui. Rankinis fokusavimas. Guminės apdailos detalės. Juodas d..
27.07€
  Profesionalūs, mažų gabaritų lauko žiūronai    . Puikus vaizdo ryškumas.&nbs..
144.00€
    Žiūronai Ranger yra puikus kainos ir kokybės santykio pavyzdys. Idealiai ti..
549.00€
  Pilnai reguliuojamos diržas žiūronams ant krūtinės. Tinka visų tipų žiūronams. Tamprios ir..
23.00€
  Vientisos konstrukcijos, kompaktiški ir lengvi žiūronai    . Kokybė ir moderna..
535.00€
  STEINER gaminamų produktų kokybė kalba pati už save ir yra gerai žinoma visiems pasaulio o..
953.00€
  Unikali, labai žinomo gamintojo dinaminio kontrasto funkcija. Skirti medžiotojams ir gamto..
377.00€
  Specialūs žiūronai    medžioklei. Puikiai matosi prietemoje. Aukštos kokyb..
329.00€
Lengvi, vidutinio dydžio, tvirtos konstrukcijos žiūronai    . Guma dengtas korpusas da..
75.00€
Kompaktiški, šiek tiek nestandartinių išmatavimų nauji Helios firmos žiūronai NITROSPORT. Atsparūs v..
95.50€
Kompaktiški ir lengvi Papilio serijos Pentax žiūronai skirti teatrui, sporto renginiams ar pasiimti ..
150.00€
Švedų kompanijos Focus Nordic žiūronai nustebins kiekvieną. BaK-4 prizmės ir šviesūs pilnai padengti..
109.00€
  Labai universalus žiūronai    . 22x maksimalus priartinimas. Techniniai duo..
71.00€
Žiūronai. Kas dar įdomaus?

Žiūronai.

Kiekvienas žmogus apdovanotas ko gero pačiu tobuliausiu gamtoje žiūronu - akimi. Būtent per akis mes gauname daugiau negu 80 procentų informacijos apie mus supantį pasaulį. Naudodami savo „organinius“ žiūronus gebame nesunkiai surinkti nuo objektų atsispindėjusią šviesą ir ją perduoti smegenims ir taip suprasti stebimo objekto parametrus ir požymius tokius kaip: spalva, dydis, ilgis, gylis, plotis ir daugelį kitų tikslių ir menamų objekto savybių.

Atsiradus poreikiui matyti daugiau ir toliau negu mato akis buvo kuriamos optinės sistemos/ prietaisai akimi nematomiems objektams stebėti ir šiai dienai žmogus savo akies galią gali sustiprinti sudėtingų konstrukcijų mikroskopais, teleskopai, žiūronais ir kitais optiniais prietaisai.

Populiariausias žiūronų apibūdinimas – prietaisai nutolusiems objektams stebėti. Šiuo metu tai yra labiausiai paplitusi optinė sistema pasaulyje. Patys paprasčiausi žiūronai sudaryti iš dviejų pagrindinių dalių: objektyvo ir okuliaro. Žiūronai sukuria apverstą stebimo daikto ar objekto vaizdą, kad vaizdą „atversti“ atgal žiūronuose įmontuojamos papildomos prizmės ar veidrodžiai. Kaip žinia ir akyje sugeneruojamas vaizdas yra atvirkštinis tik žmogaus kompiuteris – smegenys jį padaro „normaliu“.

Pirmųjų žiūronų pro kuriuos būtų galima žiūrėti dviejomis akimis istorija yra gana painoka taip kaip ir pirmojo teleskopo sukurimo. 1608 metais, tuo metu dabartinėje Olandijos teritorijos gyvenęs kūrėjas Hans Lippershey sumontavo įgautą ir išgaubtą lęšius vienoje sistemoje tai siekiant kuo labiau priartinti vaizdą. Tai atkreipė kariškių dėmesį ir jie paprašę sukurti dviem akims skirtą optinį prietaisą. Trys komplektai žiūronų buvo pagaminti, tačiau susižavėjimo ir tolimesnės plėtros nesulaikė dėl per mažo priartinimo ir per daug neryškaus vaizdo. Hans Lippershey užregistravo prašymą patentui, kuriuo prašė jam suteikti išskirtines (trisdešimt metų trunkančias) teises į tokių žiūronų gamybą. Prašymas patentui gauti buvo atmestas iškilus abejonėms dėl tuo metu jau naudotų prietaisų ir užpatentuoti norimų suderinamumo. Reikia pagarbiai nulenkti galvą prieš šį kūrėją, kurio sukonstruotas prietaisas ir iš dalies tolimesnė veikla davė tinkamą impulsą tolimesnei tokių optinių prietaisų raidai.

Galilėjui klaidingai priskiriama "dangaus žiūrono" teleskopo atradimo garbė, tačiau jis buvo vienas pirmųjų efektyviai panaudojusių teleskopą dangaus stebėjimui. Naudodamasis būtent Hans Lippershey sukurto žiūrono/teleskopo brėžiniais jis pats susikonstravo aštuonis kartus didinantį teleskopą, o vėliau jį patobulino iki 20 kartų didinančio ir tokio prietaiso patobulinimo pagalba padarė labai eilę ypatingų mokslinių atradimų.