Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Paskyros registracija

PASKYROS REGISTRACIJA

 

Prašome Jūsų pateikti asmeninę informaciją, kuri padės mums Jus identifikuoti tiek mūsų sistemoje, tiek ir išorinėse atsiskaitymo ar prekių pristatymo sistemose.

 

* Vardas:

* Pavardė:

* El. paštas:

* Telefono numeris:

Faksas:

 

 

Jūsų adresas.

 

Šiame skirnyje pateikta Jūsų informacija yra reikalinga sklandžiam pirktos prekės pristatymui į Jūsų pageidaujamą vietą.

 

Įmonė:

Klientų grupė:

Default

Įmonės kodas:

PVM kodas:

* Adresas :

Adresas (papildomas):

* Miestas:

* Pašto kodas:

* Šalis:

 

* Regionas

Jūsų slaptažodis.

 

Žinomas tiks Jums ir padės lengvai prisijungti prie turimos paskyros.

* Slaptažodis:

* Slaptažodžio patvirtinimas:

Naujienlaiškis.

 

Padės Jums gauti naujausiais žinias apie mūsų parduotuvėje parduodamas prekes, organizuojamas akcijas, taikomas nuolaidas.

 

Prenumeruoti:

Taip Ne

 

Papildoma informacija:

 

* žvaigždute pažymėtos eilutės yra būtinos užpildyti.

 

Parduotuvėje galima lankytis, peržiūrėti prekes, parašyti atsiliepimus ir neprisiregistravus elektroninės parduotuvės sistemoje. Tačiau siekiant įsigyti norimą prekę www.amunicija.lt elektroninės prekybos sistemoje registruotis ir sukurti savo paskyrą – būtina sąlyga. Registracijos metu pateikta informacija nėra perduodama trečiosioms šalims ir www.amunicija.lt administracijos naudojama Jūsų užsakymui įvykdyti.

 

 

Turint savo paskyrą www.amunicija.lt Jūs galite:

 

• peržiūrėti savo pirkinių istoriją;

 

• peržiūrėti sąskaitas;

 

• pasinaudoti greitesniu ir paprastesniu sekančiu pirkimu (Jūsų adresas ir kiti reikalingi rekvizitai pirkimui atlikti jau yra išsaugoti Jūsų paskyroje);

 

• galite išsaugoti pageidaujamus pirkinius kitam pirkimui.

 

Jei turite klausimų dėl registracijos prašome kreiptis elektroniniu paštu info@amunicija.lt arba telefonu + +37065775255.