Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Kategorijos
Papildoma informacija

 

Tikimės, kad skaitydami mūsų komandos parengtus ar parinktus straipsnius rasite sau daug naudingos informacijos, kurią galėsite pritaikyti profesinėje ar laisvalaikio veikloje. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų, nuomonių bei pasiūlymų elektroninių paštu info@amunicija.lt arba „Komentarų“ skiltyje po straipsniais.

 

Mielai publikuosime ir Jūsų parengtus straipsnius aktualiomis karybos, medžioklės, žvejybos, turizmo ir laisvalaikio temomis. Parengtų straipsnių ar struktūrizuotų minčių, įžvalgų, nuomonių lauksime elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir prieš publikuojant suderinsime su autoriumi pateikimo skaitytojams stilių bei formą. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus visapusiškai naudingas ir įgaus vis didesnį pagreitį.

 

Perskaitę straipsnį ar straipsnius nepamirškite pasižvalgyti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įvertinkite mūsų prekių pasiūla Jums. Spauskite ant prekių grupių ir pateksite į norimas kategorijas:

 

Kariams ir civiliams,

 

Medžioklei ir medžiotojams,

 

Žvejybai ir žvejams,

 

Turizmui ir laisvalaikiui,

 

Lobių ieškotojams,

 

Stebėtojams ir tyrėjams,

 

Šauliams ir ginklų mėgėjams.

 

Tikimės, kad mūsų nuolat plečiama pasiūla atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius, o jei ir ko nerandate šiandien, aplankykite mus rytoj ir rasite daugiau prekių nei pasiūloje buvo vakar.

 

Aplankykite ir mūsų nuolat atnaujinamą skiltį „Naujienos“ kur rasite naujausią ir aktualią informaciją skirtą kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams ar šiaip aktyviems žmonėms, kurie neabejingi aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui gamtoje.

 

Naujausia mūsų skiltis – „Testai“. Tai nuolat atnaujinama naujais testais elektroninės parduotuvės  www.amunicija.lt skiltis, kuri padės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir įgauti naujų žinių bei įgūdžius kariams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir turistams.

 

Ačiū, kad lankotės pas mus skaitote mūsų straipsnius, naujienas, sprendžiate testus bei perkate mūsų prekes. Tikimės, kad sugrįšite dar ne kartą, o mes pasistengsime, kad sugrįžę nenusiviltumėte ir linktumėte viskuo patenkinti. 

 

Pagarbiai

Administracija.

 

Karo muziejus

Apžvelkite ir Jūs muziejaus erdves virtualiame ture. Spauskite ant logotipo.

Aplankykite realiai - K. Donelaičio g. 64, LT-44248, Kaunas.

Ekskursijos užsakomos telefonu (8 ~ 37) 32 09 39. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų arba anglų kalbomis.

Esame tuo tikri, kad patiks ne tik kariams bet ir civiliams.

Prekės kariams

Praktiški žmonės renkasi praktiškus daiktus. Amunicija skirta kariams ir civiliams būtent ir pasižymi ypatingu praktiškumu ir neabejotina kokybe. Rinkdamiesi tokia amuniciją savo profesiniai ar laisvalaikio veiklai sutaupysite nemažai pinigų, o įsigyta avalynė, apranga ar kita amunicijos detalė tarnaus ilgai ir nepriekaištingai ne tik kasdieninėmis, bet ir ekstremaliomis sąlygomis. Daug mūsų pirkėjo jau spėjo įsitikinti tokios amunicijos privalumais ir tapdami vis didesni tokios amunicijos ekspertai bei dar reiklesni amunicijos kokybei - tuo pačiu padeda ir mums formuoti optimalią pasiūlą Jūsų pasirinkimui.

Prekės medžiotojams

Tinkama medžioklės amunicija - sėkmingos medžioklės pagrindas. Laiko patikrintas, kokybiškas ir patikimas prekes medžiokleigalite rasti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje – Medžiotojų amunicija. Nuolat plečiame savo pasiūlą patyrusiems ir tik pradedantiems medžiotojams itin kokybiška, žinomų ir tik pradedančių tačiau gaminių kokybe ir praktiškumu pasižyminčių gamintojų produkcija. Ypatingą dėmesį skiriame savo klientų nuomonei ir pageidavimams dėl pasiūlos formavimo, todėl jei tik norite pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi, padėsiančią mums tobulėti formuojant prekių medžioklei asortimentą tikrai lauksime elektroninio pašto adresu – info@amunicija.lt.

Prekės turistams

Šiuo metu turizmas ir laisvalaikis kaip tokia poilsio forma įgauna visai kitokią formą. Daugelis laisvalaikį leidžiančių žmonių ieško vis aktyvesnių/judresnių jo praleidimo būdų, o tokie būdai reikalauja tinkamos turizmo ir laisvalaikio amunicijos. Mūsų komandos, Jūsų įvertinimui siūlomos ir parduodamosturizmo ir laisvalaikio prekės atitiks, kad ir paties išrankiausio kliento keliamus reikalavimus. Žinomi prekių ženklai, kokybiškos gamybos procese panaudotos medžiagos ir dėmesys detalėms leis Jums likti patenkintais pas mus įsigytomis turizmo ir laisvalaikio prekėmis.

Prekės žvejams

Parduodame profesionalias ir mėgėjiškas priemones žvejams ir žvejybai. Žinomų pasaulio gamintojų produkcija į kurią įdėtos geriausių pasaulio žvejų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis. Ypatingai veiksmingi sprendimai tiek viliojant žuvį, tiek ją gaudant, o užkibus traukiant. Skirkite laiko mūsų pasiūlos peržiūrai, kuris skirta žvejams, žvejybai ir yra pavadinta „Žvejų amunicija“ kategorijos pavadinimu ir manome, kad liksite patenkinti mūsų siūlomu prekių asortimentu. Rinkitės ir išsirinksite, o jei dar ir parašysite savo nuomonę, rezultatus, įžvalgas apie iš mūsų įsigytas ir naudojamas priemones žvejybai liksime labai Jums dėkingi. Nei žvyno, nei uodegos...

Optinės prekės

Prekiaujame kokybiškomis optinėmis prekėmis tokiomis kaip: žiūronai (monokuliarai, binokuliarai), akiniai, optiniai taikikliai, mikroskopai, teleskopai, termovizoriai bei naktinio matymo prietaisai. Nuolat plečiame savo pasiūla kokybiškai ir tik pačių geriausių atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų sulaukiančias gaminiais. Pasidomėkite mūsų siūlomais optikos prietaisais detaliau ir tikime, kad liksite nustebinti tinkamos kainos ir aukštos kokybės santykiu. Lauksime Jūsų poreikių ir atsiliepimų elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt . Dėkojame, kad pas mus lankotės ir laukiame sugrįžtant vėl ir vėl.

Ieškotojų prekės

Prekiaujame lobių ieškotojų amunicija. Tai priemonės skirtos tiems, kurie ieško metalinių daiktų žemės paviršiuje. Mūsų parduodama įranga liks patenkinti tiek pradedantieji „lobių medžiotojai“, tiek daug patirties turintys ieškotojai. Įvertinkite ir įsigykite tinkamus prietaisus įdomiai laisvalaikio veiklai. Parduodami metalo ieškikliai ir kitos priemonės skirtos „lobių paieškai“ pasižymi ypatinga kokybe ir praktiniu panaudojimu ieškant daiktų paviršiniame žemės paviršiuje bet kokio tipo vietovėje. Pas mus įsigytas priemones galėsite panaudoti pagal paskirtį tiek miškuose, paplūdimiuose, atvirose ar kalvotose vietovėse. Įsigykite tinkamą priemonę ir atraskite naują, įtraukianti pomėgį ne tik sau, bet ir visai šeimai.

amunicija.lt

Peilis "Balisongas"

Peilis "Balisongas"

 

 

 

 

Balisongas (angl. balisong, Batangas knife) – filipiniškas sulankstomas peilis, kuris turi dvi rankenas, pritvirtintas prie trumpos įkotės ašimis, kad galėtų apie jas suktis.

 

Užlenktos rankenos paslepia geležtę rankenų grioveliuose. Taip užlenktas balisongas susegamas ir yra visiškai saugus.

 

Atsegus ir atlenkus rankenas į priešingą pusę atidengiama geležtė, o abi rankenos susiglaudžia ir sudaro vieną rankeną.

 

Treniruotas žmogus gali labai staigiai sulenktą peilį viena ranka atlenkti ir perimti koviniu būdu.

 

Angliškai toks balisongo atlenkimas ir/ar sulenkimas vadinamas flipping.

 

 

 

 

 

Balisongas yra filipiniškas lenktinio peilio variantas. Balisongai naudojami buityje kaip paprasčiausi peiliai, nors naudojami ir kaip koviniai peiliai.

 


Didelis balisongo variantas (atlenktas virš 60 cm ilgio) angliškai vadinamas Balisword ('balisongas – kalavijas').

 

 

 

 

Balisongas ir draudimai

 

 

Balisongas kai kuriose šalyse yra uždraustas. To priežastys galbūt yra tai, kad jis gali būti panaudotas kaip ginklas, jį galima greitai atlenkti ir panaudoti. Balisongo kriminalizacija sutapo su pasirodžiusiu populiariu meniniu filmu „The Outsiders“, kuriame parodytas balisongo kaip ginklo naudojimas.

 

 

Australija – visi lenktiniai peiliai, kuriuos galima atlenkti viena ranka (koks ir yra balisongas), priskiriami M kategorijos ginklams, kuriuos draudžiama turėti.

 

 Kanada – draudžiama turėti balisongą. Išimtis – balisongas turėtas iki paskelbiant draudimą.

 

Vokietija – balisongai uždrausti 2003 m. sugriežtinus Ginklų įstatymą. Balisongo pirkimas, turėjimas, skolinimas, naudojimas, nešiojimas, gaminimas ir pardavimas yra draudžiami. Pažeidus draudimą peilis konfiskuojamas, gresia bauda iki 10 000 eurų ir iki 5 metų kalėjimo. Balisongo panaudojimas, darant nusikaltimą gresia 1-10 metų kalėjimo.

 

 D. Britanija – 1989 m. sausį balisongas pripažintas puolamuoju ginklu. Turėti balisongą nedraudžiama, bet draudžiama parduoti, dovanoti ar įsigyti, importuoti. Išimtis – senoviniais pripažįstami balisongai, kurių amžius viršija 100 m.

 

 Honkongas – balisongų pardavimas draudžiamas. Miniatiūriniai variantai nedraudžiami.

 

 JAV – Kai kuriose valstijose draudžiama turėti ir/ar nešioti balisongą. Pvz., Kalifornijoje draudžiami balisongai, kurių geležtės ilgesnės kaip 5 cm. Tuo tarpu Pensilvanijoje balisongus galima nešiotis tiek atvirai, tiek slapta.

 

 

 

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje šiuos peilius galite rasti paspaudę ant nuorodos: http://www.amunicija.lt/turizmo-ir-laisvalaikio-amunicija/peiliai-ir-kiti-rankiai

 

 

Paskelbė Administracija

Panašūs straipsniai

Peilio aštrinimas į automobilio stiklą.
  Peiliai - dažna ir būtina mūsų amunicijos dalis. Turbūt ne vienam medžiotojui, žvejui ar šiaip keliautojui yra nutikę, kad būtent tada, kada prisireikia aštraus peilio, pasirodo, kad jis visiškai atšipęs, o galąstuvas paliktas namuose.   Belieka dairytis aplinkui ir ieškoti parankinių priemonių peiliui pagaląsti. Daugelis naudoja akmenis, ar kitas kietas uolienas peiliams aštrinti, tačiau neteisingai aštrinant galima labai „iškraipyti“ ašmenis. Prieš galandant peilį, būtinai reikia atkreipti dėmesį į metalo lydinį iš kurio padarytas Jūsų naudojamas peilis. Kuo minkštesnis p..
1 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Ginklų modeliai, kurie niekada nebuvo priimti į ginkluotę.
    Pateikiame Jums trumpą informaciją apie ginklus, kurie niekada nebuvo priimti į ginkluotę. Jų koncepciniai modeliai neįtiko nei armijai nei civiliams, todėl liko ginklų vystomosi istorijos puslapiuose.   12. Revolveris Dardick 1500   Labai keistos išvaizdos pistoletas, šaudantis keistomis “trikampėmis“ plastikinėmis kulkomis. Ginklo komplekte yra keletas vamzdžių, kurie keičiami  pagal šaulio norą šaudyti tam tikro kalibro keistomis plastikinėmis kulkomis.       11. Gyrojet šaunamųjų ginklų šeima.   Į..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Kaip greitai galite nudirti odą?
  ĮSPĖJAMA, KAD VAIZDAI GALI ŠOKIRUOTI.   Kiekvienas medžiotojas, savo medžioklės praktikoje, betarpiškai susiduria su odos/kailio lupimu. Tai tikrai vieni iš būtinų medžiotojo įgūdžių  lavinamų visos medžiotojo karjeros metu.   „Sutvarkyti“ žvėrį po taiklaus šūvio tikrai yra „reikalų“, ypač jei tai daroma lauko sąlygomis neturint gervių ar specialių pakabų. Lietuvos medžiotojai įgudę susitvarkyti ir naudojant parankines priemones bei aštrų peilį, turi įvairios patirties ir daug „gerosios“ ir „blogosios“ praktikos.   Pridėtame video matome labai pu..
1 straipsnio komentarai - rodyti komentarus
Trumpai apie Leupold & Stevens
    Viena garsiausių pasaulio kompanijų, gaminančių optinius prietaisus kariams, medžiotojams bei civiliams  Leupold & Stevens 1907 metais įkūrė vokietis Markus Markus Friedrich (Fred) Leupold ir jo svainis Adam Voelpel. Pirmasis kompanijos pavadinimas buvo kūrėjų pavardžių junginys - Leupold & Voelpel. Kompanija taisydavo matavimo prietaisus bei kitą, to meto, diagnostinę įrangą.   1911 metais kompanija gavo konstruktoriaus John Cyprian (J.C.) Stevens užsakymą pagaminti jo sukurtą ir patentuotą vandens lygio matavimo ir fiksavimo prietaisą. Po šio įreng..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Peilis "Balisongas""

Komentuoti

Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Note: HTML nėra išverstas!
Apie www.amunicija.lt

Prekės kariams, civiliamsturistams, keliautojamsžvejamsmedžiotojams.

 

 

Kariams, civiliams, keliautojams, žvejams, medžiotojams skirta elektroninė prekybos sistema.

 

 

Elektroninė prekybos sistema www.amunicija.lt - tai inovatyvi ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, siūlanti kokybiškas prekes kariams, civiliams, medžiotojams, žvejams, keliautojams ir visiems kitiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Pas mus rasite platų karinės aprangos ir avalynės, medžiotojų, turizmo, laisvalaikio amunicijos pasirinkimą. Tai pat pasiūlysime optinius ir naktinio matymo prietaisus, bei lobių ieškotojų amunicijos. Rinkitės ir išsirinksite, o mūsų komanda stengsis pateikti Jums kokybišką, šiuolaikišką, nebrangią, tačiau patvarią ir ilgalaikę pasiūlą. Nuolat plečiame savo žinias apie Jums pateikiamus produktus ir jų gamybos procesuose naudotas medžiagas, bei technologijas, siekiant, kad mūsų formuojama pasiūla atitiktų pačius aukščiausius Jūsų lūkesčius. Norėtumėme tobulėti Jums padedant, todėl visas pastabas, komentarus, pasiūlymus prašome rašyti elektroniniu adresu info@amunicija.lt. Nuoširdžiai dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje ir tikimės Jūsų sulaukti dar ne vieną kartą. Rekomenduokite mus savo draugams ir pažįstamiems, kurie galėtų pas mus rasti jiems tinkamos amunicijos, siekiant Jų profesinę ar laisvalaikio veiklą padaryti kuo labiau džiuginančią naudojant iš mūsų įsigytą amunicija. Rinkitės ir tikrai išsirinksite.