Kategorijos

Airsoft/šratasvydžio pistoletas Heckler & Koch USP

Laikinai nėra

Turite klausimų apie šią prekę?

KLAUSKITE

Prekės kodas:GFP-UMA-03-004246
Prieinamumas:Laikinai nėra
Kaina: 33.00€
Kiekis:Į krepšelį

Airsoft/šratasvydžiopistoletas Heckler & Koch USPDalį produktų aprašymų pateikiame anglų kalba. Jei turite klausimų  dėl produktų techninių specifikacijų, savybių, panaudojimo ar saugaus elgesio taisyklių kreipkitės telefonu +370 67954145 arba elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt. Ačiū, kad pas lankotės ir perkate. Didelis Airsoft/šratasvydžio -  ginklų pasirinkimas garantuotas.

Ginklo aprašymas ir specifikacijos anglų kalba:

Heckler & Koch USP spring-action pistol replica

 

The replica is made of plastic. The slide, which bears the markings of the real firearm, is made in the silver color. The replica is powered by a spring. This means that it needs to be reloaded before each shot. The anti-skid surface of the pistol grip prevents the sliding of the replica in the hand. The heavy as for a plastic made magazine holds 25 BB pellets. The trigger moves backwards after cocking the hammer thanks to what it iis possible to place a faster shot.The set includes:

- the Heckler & Koch USP spring-action pistol replica,
- a low-cap type magazine holding 25 BB pellets,

 

 

Prieš įsigydami Airsoft/šratasvydžio-  ginklą pasiteiraukite pas mus ir tikimės, kad galėsime Jums pateikti patrauklesnį pasiūlymą nei mūsų konkurentai Lietuvoje ar kitose Europos šalyse.


Atsiųsk nuorodą su kitur išsirinktu Airsoft/šratasvydžio  - ginklu ar aksesuaru elektroninio pašto adresu info@amunicija.lt ir gauk mūsų pasiūlymą pasirinktam modeliui.

Šiuo metu, kartu su partneriais, savo pirkėjams siūlome, bene plačiausią Airsoft/šratasvydžio-  ginklų ir aksesuarų pasirinkimą.


Ne visi, mūsų siūlomi, ginklai ir aksesuarai yra pateikiami elektroninėje parduotuvėje www.amunicija.lt , todėl teiraukitės papildomai ir tikimės, kad nenusivilsite. 


Atsiliepimų apie šia prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: